הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צל כבד: תמוז והפועל ת"א פגעו בעצמם ובענף

שפת הגוף הזועמת ממנה בהנהלה התעלמו, התקרית בה הובל באזיקים לצד ההתעסקות של היושבים בראש בהאשמות על הטיית משחקים. גם אם יישארו בסוף בליגת העל, טוטו תמוז והפועל פגעו בעצמם ובכדורגל הישראלי. אפק על שחקן ומועדון שחייבים מהפך

עומרי אפק
עומרי אפק  09.05.17 - 13:00

תגיות: טוטו תמוז

שלום טוטו תמוז, אין לי עניין בחקירה המשטרתית ומאחל לך לצאת מזה ללא צלקות פיזיות ונפשיות. יש לי בעיה שאתה והבוסים שלך בהפועל ת"א לא מבינים שהתמונות שלך השנה משקפות את התנהלות המועדון האדום ועושים נזק בלתי הפיך לכדורגל הישראלי.

טוטו, מה שיזכרו לך מקריירה מצוינת זה את התמונה שלך מובל באזיקים. מה שאנשים בכל הארץ רואים במהדורת החדשות המרכזית זה אותך מעורב בתיגרה עם שוטרים כשהם שוכחים ששבוע קודם היה פה כדורגל טוב. היה כאן משחק אדיר בין הפועל באר שבע למכבי ת"א שהכריע אליפות בדקה התשעים.

מה שיזכרו ממכונת השערים שהיית זה שכל פעם שהוחלפת השנה קיללת את המאמן, ירדת בהפגנתיות לחדר ההלבשה, אבל במקום לטפל בזה מיידית, המאמן והבוסים שלך נתנו להפקרות הזו להמשיך לקרות. הם פשוט נתנו יד להתנהלות לא ראויה שלך ושל שחקנים אחרים.

ואתה, טוטו, מתנהל ללא טיפת ביקורת עצמית, ללא זכר לאותו שחקן שהיית בזמנו. משחק כמו צל של אותו שחקן, עם עודף משקל, אפס תנועה במגרש אבל מלא בעצמך מעל ומעבר כאילו אתה הדבר הכי חשוב במגרש. אני בטוח שהשוטרים הגזימו בכל האירוע, והיו יכולים להתנהל אחרת, זה בטוח. ללא ספק בכלל. הם שיעשו את חשבון הנפש שלהם.

אבל אתה טוטו תמוז. אתם הנהלת הפועל ת"א, מרשים לעצמכם כבר תקופה ארוכה להתעסק בחקירות על מכירות משחקים של היריבות לתחתית, נקלעים לעימותים אלימים בפריים טיים ולא רואים את הנזק שאתם עושים למותג הפועל ת"א ולמותג שכולנו אוהבים: הכדורגל שלנו.

אולי תישארו בליגת העל בשבת, אולי יקרה מהפך ספורטיבי ברגע האחרון. יחד עם זאת, המהפך צריך לקרות קודם כל במקצוענות, בהתנהלות וביחס לכדורגל. הפועל ת"א אולי תישאר איך שהוא אבל היא כרגע רחוקה מאוד מליגת העל.