הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש שוב עם הרכב של מחליפים מול בית"ר

האלופה מגיעה למשחק לפורטוקול בלבד בטדי. מיכאל אוחנה כשיר

רועי זריהן  15.05.17 - 12:20

תגיות: ליגת העל

יומיים אחרי חגיגות האליפות הרשמיות, שסגרו שבועיים שלמים של מסיבות ושמחה גדולה, הפועל באר שבע תעלה הערב (שני, 20:30) על הדשא בטדי למפגש מול בית"ר ירושלים למשחק נוסף לפרוטוקול בלבד מבחינתה. כמובן שבבאר שבע לא מתכוונים להתבזות בשני המשחקים שנותרו, אבל הכוונה של הצוות המקצועי והפיזיולוגי, בדומה למשחק מול מכבי פתח תקווה, לבצע רוטציה רחבה ולהעניק אפשרות לשחקנים שלא זכו ליותר מידי דקות לאורך העונה.

כמובן שאחת המחשבות שעומדת מאחורי ההחלטה הזאת היא להעניק מנוחה לשחקנים ששיחקו הרבה מאוד משחקים העונה. כפי שכבר פרסמנו, שיר צדק ובן ביטון, ששיחקו הכי הרבה דקות העונה בכל המסגרות, לא ישותפו יותר העונה. חשוב לציין שבכל מקרה ביטון לא יכול לשחק הערב בגלל כרטיסים צהובים. גם מיחאי קורהוט לא ישחק יותר עד לסיום העונה, ואליהם מצטרף גם לואיי טאהא, שסובל ממתיחה ולא יהיה כשיר לשני המשחקים שנותרו.

מיגל ויטור יהיה הערב בסגל, אבל ימריא לחופשה בפורטוגל מיד לאחר המשחק. גם טוני וואקמה וג'ון אוגו צפויים לשחק ולאחר מכן לצאת לחופשה מוקדמת. מיכאל אוחנה, שנפגע מול מכבי פתח תקווה, כשיר ויעמוד לרשותו של בכר. "צריך לומר את האמת, הראש כבר לא ממש בכדורגל, אבל אנחנו האלופים ומחובתנו לשחק כמו אלופים", אמר שחקן בקבוצה.