הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאור בוזגלו נותח בהצלחה בברכו

המגעים עם קשר הפועל ב"ש יואצו בימים הקרובים. אצילי שלא ימשיך בגרנאדה, ישמע את ההצעה של האלופה

רועי זריהן  16.05.17 - 18:15

קשר הפועל ב"ש, מאור בוזגלו, עבר היום (שלישי) את הניתוח לשיקום הרצועה הצולבת בהצלחה. כפי שחשפנו כאן לפני כשבוע וחצי, כבר התקיימה שיחה אחת עם השחקן בנוגע להארכת חוזהו ושיחות מול אביו צפויות להתקיים בימים הקרובים. יעקב בוזגלו שהה בחו"ל בשבוע האחרון וכעת, עם חזרתו ארצה, יואצו המגעים.

במקביל, בב"ש עסוקים כבר בעונה הבאה. האלופה תחזור לאימונים ב-13.6 וכפי שפרסמנו, בצוות המקצועי והרפואי החליטו להעניק חופשה מוקדמת לחלק מהשחקנים. לשיר צדק, בן ביטון ומיחאי קורהוט הצטרפו אחרי המשחק אתמול בטדי גם טוני וואקמה וג'ון אוגו ששיחקו אתמול את משחקם האחרון העונה.

לוואי טאהא, שסובל ממתיחה קלה, סיים גם הוא את העונה. אתמול הצטרפו לרשימת הפצועים גם מיכאל אוחנה ובן שהר. החלוץ, שהספיק לכבוש את שערו ה-14 העונה בליגה, יעבור היום בדיקת MRI בברכו. במקרה של אוחנה מדובר בחבלה בשריר וינסו להכשירו למשחק בשבת מול סכנין.

שחקן נוסף שכבר קיבל שחרור מהמשחק נגד סכנין, אבל בסופו של דבר יצטרך לקחת בו חלק הוא מהראן ראדי. בעקבות החיסורים הרבים, המאמן ברק בכר הודיע לקשר כי הוא ייאלץ להיות חלק מהמשחק האחרון של העונה.

"ההכנה המנטאלית היא לא אותה הכנה בגלל שכבר זכינו באליפות", הודה ראדי אחרי ה-1:1 מול בית"ר. "מגיע לנו ולאוהדים פשוט להנות מהכדורגל. יש עוד הישג שאנחנו רוצים להגיע אליו וזה לצבור יותר נקודות מהעונה שעברה ולשמור על המאזן שלנו בטרנר. כל עוד אנחנו יכולים, נהנה מהרגעים האלו ואני מקווה שנחזור לעונה הבאה בדיוק כמו שסיימנו את זו". מבחינה אישית סיפר: "מעריכים אותי בב"ש גם כאדם וגם כשחקן, תומכים כאן בכל השחקנים וזו הגדולה של המועדון".

בגזרת הרכש, במועדון עדיין מנסים לסגור את כל הקצוות הלא פתורים עם כריסטיאן מננדס. על פי גורם במועדון, רוב הפרטים כבר סוכמו, אבל כאמור ישנם עדיין מספר סעיפים שאין עליהם הסכמה.

אחד השחקנים הכי מבוקשים על ידי האלופה, כידוע, הוא דן איינבינדר. כפי שפרסמנו לראשונה, האלופה כבר העבירה הצעה לקשר בית"ר, שמסיים חוזה בקיץ, על סך של 320 אלף דולר לעונה ובחוזה ל-3 שנים. נכון לעכשיו, איינבינדר דורש כ-400 אלף דולר לעונה ושיחות מולו יימשכו בימים הקרובים.

גם בגזרת עומר אצילי באר שבע לא מתכוונת לוותר מהר מדי. קשר גרנאדה, שחזר ארצה בסוף השבוע, ייפגש גם עם אלונה ברקת בתקופה הקרובה. כמובן שגם מכבי תל אביב ומכבי חיפה חזק במאבק על הקשר. בכל מה שנוגע לסגל הנוכחי, אליניב ברדה יחתום בימים הקרובים על חוזה לעונה נוספת.

אובידיו הובאן יקיים שיחה ביממה הקרובה עם מנכ"ל המועדון, אסי רחמים, שצפוי להודיע לו על סיום דרכו במועדון אחרי 3 שנים. אגב, ב"ש חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשנתיים עם חברת "סובארו", שתספק לשחקנים רכבים. אלונה ברקת אמרה: "אני שמחה על שיתוף הפעולה עם "סובארו" ובטוחה שזו רק תחילת הדרך לשיתוף הפעולה בינינו".