הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מבוקש. דיווח: באשקשיר רוצה לצרף את אוגו

בניגריה פורסם שגם מועדונים מגרמניה ומסין בעקבות קשר ב"ש

רועי זריהן  17.05.17 - 06:21

תגיות: הפועל ב

האם ג'ון אוגו בדרך ליעד חדש? יכול מאוד להיות. על פי דיווחים בניגריה, באשקשיר איסטנבול מעוניינת לצרף את קשר הפועל ב"ש, אליו תגיש הצעה כבר בקרוב. על פי אותם פרסום במולדתו, הקשר נמצא במקביל על כוונת של קבוצות מגרמניה ומסין, אולם הטורקים הם הרציניים ביותר במאבק לצירופו.

באשקשיר נחשבים להפתעת העונה בטורקיה, ונמצאים חזק במאבק עלה אליפות הטרוקית, כשהם במרחק 2 נקודות מהמוליכה בשיקטאש, כשנותרו 4 מחזורים לסיום העונה. "יש סיכוי סביר שאוגו יעזוב בקיץ, אבל הפועלב "ש תציע לו חוזה משודרג בקיץ שעשוי להשאיר אותו", צוטט בתקשורת הניגרית מקורב לאוגו.

ג'ון אוגו סגר את עונתו השלישית בהפועל ב"ש, כאשר בקיץ הקודם הוא חתם על חוזה משודרג. אם וכאשר ירצה לעזוב, הפועל ב"ש תהיה זכאית לקבל עליו דמי העברה, ולא בטוח שאלונה ברקת תמהר לשחרר את מי שהפך לאחד הברגים החשובים בקישור ואהוב הקהל באצטדיון טרנר.

אם הוא אכן יעבור לטורקיה, מי שנחשב לשם הנוצץ בבאשקשיר הוא לא אחר מעמנואל אדאביור. כעת כשהקבוצה צפויה לשחק בשנה הבאה במוקדמות האלופות, ראשי המועדון החליטו להתחמש בהתאם, במה שעשוי להעיד על גובה ההצעה שתוגש לאוגו.

בבאר שבע טוענים שעדיין לא קיבלו שום הצעה על אוגו ובכל מקרה אין כוונה לשחרר אותו הקיץ. לפני שבועיים וחצי פורסם כאן שאלונה ברקת תשדרג את החוזה של אוגו וגם את זה של טוני וואקמה. בינתיים, צמד הניגרים סיימו את העונה שלהם והמריאו הבוקר למולדתם. גם מיגל ויטור לא ייטול חלק במחזור הסיום לאחר שטס לפורטוגל הבוקר.