הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברדה האריך חוזה בב"ש: "רוצים לשמור על הדרך"

רשמית: הקפטן חתם לעונה נוספת וינסה להוביל את הדרומיים לאליפות שלישית ברצף והעפלה לליגת האלופות. אלונה ברקת: "מהווה חלק בלתי נפרד מה-DNA של המועדון"

רועי זריהן  19.05.17 - 11:47

זה היה רק עניין של זמן, אבל היום (שישי) זה הפך לרשמי. אליניב ברדה חתם על חוזה לעונה נוספת בהפועל באר שבע, החמישית שלו ברציפות במועדון והתשיעית בסך הכל. הקפטן בן ה-35, שחתום על חלק גדול מהנסיקה של המועדון בשנים האחרונות, יהיה שם כדי לנסות להוביל אותו לאליפות שלישית ברציפות ולהעפלה ראשונה לשלב הבתים בליגת האלופות.

"היה לי ברור ומובן מאליו שאמשיך שנה נוספת בבית שלי", אמר ברדה לאתר הרשמי של המועדון, "עוברות עלינו שנים נהדרות והאתגר שלנו הוא לשמור על הדרך המיוחדת שלנו כמועדון. אני מודה לאלונה, אסי וברק וכמובן לקהל האדיר שלנו".

הבעלים, אלונה ברקת, הוסיפה: "ברדה הוא אישיות שמהווה חלק בלתי נפרד מה-DNA של הפועל  ב"ש. אני שמחה שהוא ימשיך את הדרך המופלאה שהוא היה חלק בלתי נפרד ומשמעותי מאוד בבנייתה".

הארכת החוזה של ברדה מגיעה למרות עונה בה מיעט לשחק בהרכב (רק שש הופעות בליגה), אבל כבש חמישה שערים, חלקם מכריעים. החלוץ חזר למועדון נעוריו מגנק ב-2013 ומאז הספיק לזכות בשתי אליפויות ולהעפיל לשלב הבתים בליגה האירופית.