הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הובאן באולטימטום לב"ש: "חוזה עכשיו או שאעזוב"

הקשר הרומני, שיהפוך בעוד שבוע לשחקן חופשי, קרוב להיפרד מהאלופה ולחתום במקום אחר עוד הערב. המועדון ממתין להחלטה של דן איינבינדר. נמשכות השיחות עם מננדס

רועי זריהן  23.05.17 - 12:20

אחרי שסיימו את העונה הגדולה בתולדותיה וחגגו את הזכייה בתואר האליפות במשך שבועיים, אנשי הפועל באר שבע יצאו לחופשה קצרה של שלושה שבועות ולאחר מכן יחלו באופן רשמי את ההכנות לעונה הבאה. אימון הפתיחה של האלופה יערך ככל הנראה ב-13.6, אבל כמובן ש-3 השחקנים שנמנים על סגל נבחרת ישראל יקבלו חופש נוסף, כמו גם מספר שחקנים נוספים, בעיקר זרים, שיקבלו אישור למספר ימי חופש נוספים.

גם השנה, את מחנה האימון תקיים באר שבע בפולין כשבוע וחצי לאחר פתיחת האימונים. כמובן שהמונח "חופש" הוא די יחסי כשמדובר בעובדי המנהלה והצוות המקצועי שכבר עומלים על בניית הסגל והכנת הקבוצה לעונת המשחקים הבאה שתחל ב-12.7, בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות, אליו תגיע האלופה כמדורגת להבדיל מהעונה שעברה.

כמובן שבבירת הנגב עדיין מחכים להחלטתו של דן אייבינדר בנוגע להצעה שקיבל. כפי שחשפנו כאן בערוץ הספורט, אלונה ברקת הציעה לקפטן בית"ר 320 אלף דולר לעונה, בחוזה ל-3 שנים. "אנחנו לא נחכה עוד הרבה זמן. אנחנו צריכים להשלים את הסגל כמה שיותר מהר על מנת להגיע מוכנים לקמפיין האירופי", אמר גורם במועדון. במקביל, נמשכות השיחות עם החלוץ הארגנטינאי כריסטיאן מננדס. למרות פערים קטנים בין הצדדים, בבירת הנגב מאמינים שהעסקה תצא בקרוב אל הפועל.

אבל עם כל הכבוד לשחקנים שאולי יגיעו, ואולי לא, את אוהדי באר שבע מעניין נכון להיום בעיקר דבר אחד – אובידיו הובאן. הקשר הרומני הבינלאומי עדיין לא קיבל תשובה החלטית בנוגע לעתידו במועדון וזאת למרות שהוא מסיים את חוזהו במועדון בדיוק בעוד שבוע. "להפועל באר שבע יש עד היום (שלישי) בערב להחזיר תשובה סופית לאובידיו, אם זה לא יקרה הוא לא יחכה יותר ויחתום בקבוצה אחרת", סיפר מקורב לשחקן.

עוד טוען אותו גורם כי הובאן מחזיק במספר הצעות מרומניה וגם מליגת העל שלנו. "רק בבאר שבע חושבים שאובידיו מבוגר מידי בשביל הרמות הגבוהות. לפני פחות משנה הוא שיחק ביורו ועכשיו הוא לא מספיק טוב בשביל הפועל באר שבע?", סיפר בכעס אותו גורם המקורב להובאן. כמובן שהרומני ישמח להישאר בהפועל באר שבע שבע לעונה נוספת אבל כאמור, הוא מוכן לחכות להחלטה עד הערב.