הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למרות ההצעה: מאור בוזגלו יעזוב את הפועל באר שבע

הקשר עדיין לא השיב לחוזה החדש שקיבל מהאדומים וצפוי להיפרד מהם עם תום חוזהו. ברקת ממשיכה לחכות לעומר אצילי ומקווה שדן איינבינדר יסכם סופית בימים הקרובים

רועי זריהן  24.05.17 - 08:36

אחרי ארבע שנים, שתי אליפויות ו-44 שערים במדי הקבוצה בכל המסגרות, מאור בוזגלו צפוי לעזוב את הפועל באר שבע בחודש הבא, אחרי שהחוזה שלו יסתיים. הקשר, שבשבוע שעבר אישר את הפרסום בערוץ הספורט על כך שקיבל הצעה להארכת חוזהו, עדיין לא השיב להצעה של אלונה ברקת ובמועדון החליטו שהם לא מתכוונים להמשיך לחכות.

"מאור הוא אחד השחקנים הכי אהובים במועדון, אבל בשביל להיות חלק מהפועל באר שבע, השחקן צריך לרצות להיות כאן וכרגע נראה שמאור מעדיף לחכות להצעות אחרות", אמר גורם במועדון. בשורה התחתונה, במידה ולא יקרה משהו יוצא דופן, בוזגלו לא יהיה חלק מהסגל של האלופה לעונה הבאה.

סימן נוסף לכך שבבאר שבע המשיכו הלאה הוא המאבק של אלונה ברקת עם מכבי תל אביב על עומר אצילי. קשרה של גרנאדה בעונה החולפת נמצא כבר למעלה משבוע בישראל ועל פי גורמים המקורבים לשני הצדדים, כבר נעשתה פנייה מצידה של האלופה לנציגיו של אצילי, האחים רונן וגלעד קצב. "עומר עדיין לא סגור בשום מקום. בשלב הזה הוא מקשיב ובוחן את ההצעות", סיפרו בסביבתו של השחקן.

במקביל נמשכות השיחות עם דן אייבינדר וסוכנו, אבי נמני. קפטן בית"ר שהה בימים האחרונים בחופשה פרטית בחו"ל והוא יחזור ארצה במהלך היום. בבאר שבע מקווים שבימים הקרובים הפרטים יסגרו, אבל בסביבתו של השחקן מבהירים שבניגוד לפרסומים שונים, עוד לא הושג שום סיכום מול האלופה. "ההצעה של באר שבע ידועה. דן מצידו ישמח לחזור לשתף פעולה עם ברק בכר. אפשר להגיד שהכיוון הוא חיובי", סיפר מקורב לאיינבינדר.