הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אם יגיע, אצילי יהפוך לבכיר המשתכרים של הפועל ב"ש

אחרי שצירפה כבר 3 שחקנים חדשים, אלונה ברקת צפויה להציע לקשר גרנאדה שכר של קרוב לחצי מיליון יורו לעונה. השחקן, שכבר שוחח עם בכר, צפוי להשיב עד אמצע השבוע

רועי זריהן  28.05.17 - 11:20

תגיות: ליגת העל

חודש יוני עוד לא התחיל, והפועל באר שבע כבר צירפה לא פחות מ-3 שחקנים חדשים לקראת העונה הבאה. לאורן ביטון, שעל רכישתו התבשרנו כבר בחודש מרץ ולדור אלו שנרכש לפני כחודש, הצטרף בסוף השבוע החולף גם דן איינבינדר. "דן היה השחקן הראשון שברק בכר רצה לראות לקראת העונה הבאה", אמר גורם אצל האלופה על צירופו של קפטן בית"ר ירושלים.

כידוע, המטרה הבאה בתור היא עומר אצילי. בהפועל באר שבע משקיעים בשבועות האחרונים הרבה מאמצים על מנת לצרף את קשרה של גרנאדה בעונה החולפת. אצילי שוחח כבר יותר מפעם אחת עם גורמים בבאר שבע, כולל עם מאמן האלופה. עוד נודע לערוץ הספורט, שאלונה ברקת תהיה מוכנה להפוך את אצילי לבכיר המשתכרים בקבוצה, עם הצעה של כמעט חצי מיליון יורו לעונה בחוזה ארוך טווח.

הקשר, שיחגוג בעוד כחודש יום הולדת 24, מתכוון להחזיר תשובה לב"ש עד לאמצע השבוע ובבירת הנגב מעריכים שקיים סיכוי לא רע בכלל שאצילי יעדיף את האלופה על פני מכבי תל אביב. "כרגע באר שבע זה המועדון הטוב והמסודר ביותר בישראל", אמר אחד משחקני האלופה.