הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ב"ש נוטה לחכות לכריסטיאן מננדס

האלופה תנסה לצרף את החלוץ, גם לאחר פתיחת האימונים

רועי זריהן  30.05.17 - 07:35

בעוד שבועיים תפתח הפועל באר שבע את ההכנות שלה לקראת עונת המשחקים 2017/2018 ובשונה מלא מעט קבוצות בכדורגל הישראלי, בטח בכל מה שנוגע לקבוצות הצמרת, אצל האלופה רוב רובו של הסגל כבר ידוע וסגור. כמובן שנשארו מספר סימני שאלה, אבל גם הם יהפכו לסימני קריאה בזמן הקרוב.

נכון להיום, לאלופה יש מטרה לצרף שני שחקנים נוספים בלבד ושניהם כבר ידועים. הראשון הוא עומר אצילי שצפוי להודיע על עתידו עד לסוף השבוע. השני הוא כריסטיאן מננדז, שאיתו, כפי שכבר פרסמנו, רוב פרטי החוזה כבר ידועים וסגורים.

כפי שעוד דיווחנו, המכשול העיקרי בעסקתו של החלוץ הארגנטינאי היא העובדה שלקבוצתו יש משחק ב-25.6, שזה כמעט שבועיים לאחר שהאלופה תחל את האימונים שלה. יותר מכך, בתאריך הזה באר שבע כבר תהיה בפולין למחנה האימון של קדם העונה.

למרות זאת, הנטייה של האלופה היא לחכות למננדס, שכן בעונה שעברה היא חוותה סיפור דומה גם עם החתמתו של מיגל ויטור, שהצטרף ישירות למחנה האימון של הקבוצה ואף לא שותף במשחק הראשון מול שריף טירספול. בסופו של דבר הפורטוגלי נבחר לשחקן העונה של מנהלת הליגה ולנבחרת הליגה האירופית של אחד האתרים הנחשבים באירופה.

שחקנים שככל הנראה ימצאו את עצמם מחוץ לסגל של הקבוצה בעונה הקרובה הם וויליאם סווארס ובן תורג'מן, שיצאו לשנת השאלה. כפי שפרסמנו לראשונה, תורג'מן נמצא במגעים מתקדמים עם בני יהודה וסיכוי גדול שיצטרף למחזיקת הגביע הטרייה. במקרה של סוארס הדברים קצת פחות ברורים. הבלם הברזילאי מרוויח כ-280 אלף דולר לעונה ולכן קשה יותר למצוא קבוצה שתהיה מוכנה לקלוט אותו.

למרות שלא זכו ליותר מידי קרדיט העונה, בכר מעוניין להשאיר את וובה בראון ומוחמד גאדיר גם לעונה הבאה, לאחר שהשניים הרשימו מאוד במשחקים האחרונים של העונה. "מדובר בשחקנים מאוד חשובים שיתרמו עוד הרבה מאוד להפועל באר שבע", אמר גורם במועדון.