הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש ביקשה מהובאן לחכות עוד 48 שעות

האלופה מנסה למצוא פתרון להשארתו של הקשר במועדון

רועי זריהן  01.06.17 - 11:00

תגיות: ליגת העל

הפועל באר שבע ביקשה מאובידיו הובאן שיחכה עוד 48 שעות לפני שיחתום בקבוצה חדשה. הקשר הרומני מחזיק ב-2 הצעות רציניות מאוד. כפי שפרסמנו, מכבי פתח תקווה מציעה לקשר הרומני חוזה לשנתיים. כרגע עוד קיימים פערים קטנים בין הצדדים, אבל על פי גורמים המקורבים לשחקן, מדובר בפערים שבהחלט ניתנים לגישור.

לערוץ הספורט נודע שההצעה הרצינית ביותר שקיבל הקשר הרומני מארץ מולדתו מגיעה מקלוז'. הקבוצה הרומנית מציעה להובאן חוזה לשנתיים בשכר של של 200 אלף יורו לעונה. כפי שפרסמנו כבר בשבוע שעבר, הובאן הציב אולטימטום לאלופה, שבתגובה ביקשה ממנו לחכות שבוע נוסף לפני שיקבל החלטה. בימים אלה מנסה למצוא האלופה "פתרון" שאולי ישאיר את הובאן לעונה נוספת, אבל בשביל זה היא חייבת להשאיל את וויליאם סוארס או לחילופין להספיק להשלים את תהליך קבלת האזרחות שלו.

במידה ואחת משתי האופציות תתממש עד לשבת קיים סיכוי טוב שהובאן יישאר בבירת הנגב לעונה נוספת. כרגע באר שבע מחזיקה בחמישה שחקנים זרים עם לעונה הבאה: מיגל ויטור, מיחאי קורהוט, וויליאם סווארס, טוני וואקמה וג'ון אוגו. כמובן שגם לוסיו עדיין מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אבל הוא ימשיך להיות מושאל. המטרה העיקרית של ברק בכר היא לצרף חלוץ זר ולכן אין מקום כרגע גם להובאן. ב-48 השעות הקרובות תתקבל התשובה הסופית בנוגע לעתידו של הקשר הרומני.