סבירסקי אימן בנצרת ועזב במפתיע כעבור חודש וחצי

חשיפה: המאמן הטרי של סכנין עבד בישראל לפני 9 שנים בקבוצת הנוער של היריבה. הגיע בתיווכו של בוקולי, אך עזב את המועדון ללא התראה מוקדמת. בנצרת אישרו את הפרטים

רז זהבי
רז זהבי  08.06.17 - 18:23
תחילת כתבה

חשיפה: לא הרבה יודעים על המאמן האלמוני של בני סכנין. ז'אירו סבירסקי, קושר לקדנציות אימון במיאנמר, אורווגאי, דרום קוריאה ומקומות רחוקים נוספים על הגלובוס. אבל יש מי שמכיר אותו היטב בישראל ותאמינו או לא, מדובר דווקא ביריבה הכי מושבעת של בני סכנין.

סבירסקי, שמונה רק היום (חמישי) למאמנה החדש של סכנין, הגיע לישראל כבר לפני 8 שנים בתיווכו של גוסטבו בוקולי. ב-2008 המאמן הברזילאי התמנה למאמן הנוער של אחי נצרת, כהבטחה גדולה. אך הרומן החזיק תקופה קצרה מאוד. למעשה, סבירסקי הפתיע כשעזב אחרי כחודש וחצי ללא כל התראה מוקדמת. בנצרת אישרו את הפרטים.

המאמן החדש חתם כאמור היום בסכנין לעונה אחת עם אופציה לשנתיים נוספות. הקבוצה תקיים ביום ראשון מסיבת עיתונאים ראשית בה תציג את מאמנה החדש. הוא יחליף בתפקיד את יוסי אבוקסיס שהצעיד את הקבוצה בשנתיים האחרונות לפלייאוף העליון.

מוקדם יותר התארח היו"ר מוחמד אבו יונס ב-"מגרש הפתוח" והודה: "לא הכרתי את סבירסקי לפני כן. נפגשתי איתו רק היום בפעם הראשונה. ישבנו שעתיים וחצי וחתמנו על חוזה. אני מודה שזה סיכון, אבל תהיה לנו סבלנות כלפיו".