קורהוט: "ניצחון היום - צעד בדרך לאליפות"

באר שבע מחפשת ניצחון שלישי ברציפות. מיגל ויטור עשוי לפתוח מול אשדוד במקומו של אלחמיד המורחק

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  29.10.17 - 11:42
תחילת כתבה

הפועל ב"ש תפגוש הערב (ראשון) את מ.ס אשדוד במטרה ברורה: להמשיך עם המונטום החיובי אחרי הניצחון על מכבי ת"א. השחקנים של ברק בכר יצאו היום לבית מלון, שם ישהו עד לסמוך למשחק.

"קשה להסביר מה קרה לנו עד עכשיו, זו שאלה טובה", אמר מיחאי קורהוט לערוץ הספורט והוסיף: "יש לנו הרבה מאוד משחקים, התחלנו את האימונים ביוני, כך שיכול להיות שהיינו קצת עייפים, אבל אני חושב שהמשחק מול מכבי ת"א שינה משהו ואנחנו נחזור להיות ב"ש שכולנו מכירים".

"אני מקווה מאוד שגם השנה נזכה באליפות. אם נעבוד קשה ונישאר רציניים הכל יכול לקרות. אם אנחנו רוצים לקחת שוב אליפות צריך לנצח הרבה מאוד משחקים, כך שצריך להתרכז במשחק הבא. אני מקווה שננצח באשדוד, זה יהיה הצעד הראשון לעבר האליפות", הסביר המגן הרומני, שלפני כחודש האריך את חוזהו בב"ש עד 2021.

"חתמתי על חוזה חדש כי אני ואשתי אוהבים את ישראל, אנחנו אוהבים את האנשים כאן, אני אוהב את השחקנים, את הצוות, כך שאנחנו נהנים להיות כאן בב"ש" סיפר. "כשבאתי לפה בשנה שעברה היה לי חלום, לקחת אליפות גם עם ב"ש, זכינו גם בגביע הטוטו, לקחנו השנה את 'אלוף האלופים'. אני רוצה להמשיך עם הרצף הזה".

בעוד רוב השחקנים הזרים של האלופה מקבלים הרבה תשומת לב, קורהוט די נחבא אל הכלים. "אני לא אוהב את המצלמה, את תשומת הלב אני אוהב לעשות את העבודה שלי על המגרש ולהיות עם המשפחה שלי, אשתי והכלב" הסביר. "אני שקט, אבל לא בבית. בבית אני מדבר הרבה, האמת שגם בחדר ההלבשה, אבל כשאני צריך לעבוד אני עובד".

מבחינה מקצועית, המאמן צפוי לערוך אסיפת וידיאו לחניכיו בהמשך היום במלון, כשהשחקנים לא מקלים ראש בישיבה ומדברים על משחק קשה. מיגל ויטור יהיה בסגל לראשונה מאז שנפצע ברצועה הצולבת בברכו באמצע אוגוסט ואף עשוי לפתוח בהרכב במקומו של חאתם עבד אלחמיד המורחק. ג'ון אוגו, שסובל מקרע קטן בארבע ראשי, ייעדר ולא יכלל בסגל.

הרכב משוער: דודו גורש, בן ביטון, לואי טאהא, מתן אוחיון (מיגל ויטור), מיחאי קורהוט, וובה בראון, מהראן ראדי, דן איינבינדר,  מאור מליקסון, טוני וואקמה ובן שהר (תומאש פקהארט).

בד בבד, הקבוצה תעמוד לדין על התנהגות בלתי הולמת של האוהדים לאחר שנזרק בקבוק פלסטיק אל עבר המגרש מכיוון היציע של ב"ש. גם מכבי ת"א תעמוד לדין לאחר שנזרקה כוס שתיה מהיציע שלה.

הדפס