דאגה בב"ש: ביטון ייעדר גם מסטיאווה ופ"ת

מגן ב"ש ובראון נפצעו מול אשדוד ועברו צילום, הקשר ייעדר מס' שבועות בגלל קרע. שביעות רצון במועדון אחרי הניצחון: "ניצחון של הרבה אופי. המשכנו את מה שהתחלנו מול מכבי". ביטון ומיגל ויטור עברו בדיקת סמים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  30.10.17 - 14:31
תחילת כתבה

בהפועל ב"ש יצאו כמובן מעודדים ומרוצים מהניצחון 1:3 אמש (ראשון) על מ.ס אשדוד, שהיווה את הניצחון השלישי ברציפות של האלופה. עם שריקת הסיום אנשי המועדון דיברו בעיקר על האופי שגילו השחקנים, שהצליחו להתמודד עם הפציעות המוקדמות והחילופים וגם לחזור מפיגור ולבצע מהפך.

"זה ניצחון של הרבה מאוד אופי קודם כל", אמרו שחקנים. "המשכנו את מה שהתחלנו בשבוע שעבר עם הניצחון על מכבי ת"א". ברק בכר היה מרוצה מאוד מהגישה ומהמחויבות של שחקניו, כשבמחצית ביקש מהם להמשיך באותה גישה ורק להיות מרוכזים יותר ליד השער.

"יכולנו לסיים את המשחק יותר מוקדם. מגיע גם קרדיט לשחקנים שלא שיחקו הרבה זמן כמו מתן (אוחיון) ומיכאל (אוחנה), שנכנסו ישר טוב להרכב", אמר מאור מליקסון. "ברק אמר דברים נכונים אחרי המשחק מול רעננה, הסתכלנו במראה ושיפרנו מה שצריך", הסביר מליקסון. ומה לגבי הפציעות? "שיחקנו יותר משחקים מכולם, פציעות זה חלק מהעניין ובשביל זה יש סגל חזק".

וובה בראון סובל מפגיעה בשריר הירך האחורי, כשגם בן ביטון נפצע בירך האחורי, למעשה באותו המקום שבו הייתה הפציעה הקודמת, ממנה חזר לפני שבוע וחצי במשחק הליגה האירופית מול סטיאווה בוקרשט. השניים עברו היום צילום ובו נקבע כי המגן ייעדר גם מול סטיאווה ומכבי פ"ת ויחזור מול הפועל עכו, בעוד הקשר סובל מקרע קטן וייעדר מספר שבועות.

בעוד שאת הפציעה של ביטון הסבירו בב"ש כפציעה חוזרת, שזו תופעה שכיחה וידועה, לגבי בראון סיפרו כי ייתכן שמכיוון שלא שיחק תקופה ארוכה וחזר למשחקים אינטנסיביים במיוחד נגרם הנזק. בקבוצה מקווים כי ג'ון אוגו שסובל מקע השריר הארבע ראשי, יהיה כשיר להתמודדות. לואי טאהא התלונן במהלך המשחק על כאבים בגב, אך במועדון הבהירו כי מדובר בכאבים כרוניים איתם מתמודד הבלם, וכי יהיה כשיר לחמישי.

בחזרה למשחק. בקבוצה יצאו שבעי רצון מטוני וואקמה, שכבש צמד, ובמשחקים האחרונים עושה רושם שחוזר לעצמו אחרי תקופה לא פשוטה. מי שבעיקר עודד את וואקמה, היה חברו הטוב ג'ון אוגו, שמהיציע צהל אחרי כל שער. גם מהראן ראדי ודודו גורש זכו למחמאות על המשחק שלהם אתמול.

לעניין אחר. בן ביטון ומיגל ויטור היו שני השחקנים שנבחרו לעבור בדיקת חומרים אסורים של ההתאחדות לכדורגל בסיום המשחק.

הדפס