בכר: "הקהל זה הדבר הכי טוב אצלנו העונה"

ב"ש מחכה לסכנין. איינבינדר: "לא מסתכלים כרגע על המיקום"

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.18 - 16:41
תחילת כתבה

ניצחון בשבת והפועל באר שבע תסיים את העונה הסדירה גם הפעם במקום הראשון, למרות כל התלאות שעברה. האלופה תארח את בני סכנין בטרנר כשנקודה מאחוריה דולקת בית"ר ירושלים ושתי נקודות מתחתיה אורבת מכבי תל אביב, כשגם להן מצפים משחקים מול קבוצות מהפלייאוף התחתון.

בן שהר צפוי לחזור להרכב על חשבונו של ניב זריהן, בעוד דן איינבינדר ישוב מהשעיה במקומו של ג'ון אוגו או מרוואן קבהא. הערב (חמישי) ערך ברק בכר את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק שינעל את הסיבוב השני בליגת העל.

"סכנין בכושר טוב, המאמן שם הביא רוח חדשה. קבוצה שתוקפת ולוחצת, יודעים שאנחנו צריכים לשפר את היכולת. אני מאמין שנעשה את זה", פתח את דבריו המאמן. בכר השתתף בחימום לפני המשחק מול ק"ש ונשאל על כך: "עליתי פעם ראשונה לחימום כי הרגשתי צורך לעשות את זה. התחלנו מצוין ואחר כך דעכנו, אנחנו נשפר מה שצריך, יודעים מה הדברים שצריך לשפר".

המאמן התייחס למצב הסגל: "אין צורך לדבר על פצועים וחיסורים, מדברים על זה כל העונה. יש סגל מספיק טוב שצריך לעשות את העבודה, אין טעם להתייחס למי שלא יהיה. מיכאל אוחנה עשה MRI, פצוע בברך ולא מתאמן. עדיין מחכים לתשובות".

בכר יודע שהיכולת של ב"ש רחוקה מלשכנע בשלב זה: "מסכים שאנחנו רוצים להיראות יותר טוב, להשתפר. יש עליות וירידות, אנחנו מודעים לזה. מקווה מאוד שנעשה את השיפורים כבר בעוד יומיים". על הרצף של שש השנים האחרונות, בהן מוליכת הליגה ערב הפלייאוף גם זכתה באליפות, אמר: "המשחק מול סכנין חשוב לכשעצמו, לא מסתכל על מה היה בעבר ועל הסטטיסטיקות. מסתכל על הקבוצה שלי, על הניצחון, יהיה נחמד מאוד להתחיל את הפלייאוף מהמקום הראשון".

לאחרונה טרנר היה פחות ממלא במשחקי הקבוצה, המאמן התייחס לתמיכה מהקהל: "הקהל שלנו זה הדבר הכי טוב שיש השנה, לא יכולים לבוא אפילו טיפה בטענות. תמיד דוחף ומעודד, גם בתצוגות פחות טובות. זה הדבר הכי טוב שלנו העונה".

דן איינבינדר קיבל את רשות הדיבור: "את הניתוחים המקצועיים עושה הצוות המקצועי על הצד הטוב ביותר. אנחנו מנסים ללמוד ולהשתפר, זה הזמן לא להסתכל אחורה אלא קדימה ולהתרכז בשבת. אנחנו מכבדים כל יריבה שמגיעה אלינו לטרנר או שאנחנו מתארחים אצלה. אנחנו משתדלים להתרכז בעצמנו כי אם נביא את מה שצריך להביא, הדברים יהיו תלויים בנו. ככל שנתעסק יותר בעצמנו, כך יהיה לנו יותר טוב".

הקשר מעדיף לא להתרכז בצמרת הצפופה: "לא חושב שזה צריך להשפיע עלינו יותר מדי. פחות צריך להסתכל על המיקום, יותר על היכולת וכמובן להתרכז משחק משחק. נעבור את סכנין ונמשיך הלאה לקראת הפלייאוף".

אחרי ההדחה מגביע המדינה בידי קרית שמונה, בכר ערך לשחקנים אסיפה סוערת, לאחריה בן ביטון הושעה. איינבינדר התייחס: "במהלך העונה יש לצוות אסיפות, קטעים שהם רואים לנכון לבצע מולנו. לפעמים זה יותר טקטי, לפעמים דברים שקורים בקבוצה, בחדר ההלבשה. אנחנו צריכים להסתכל על הדברים בצורה חיובית ולעשות את הדברים שהצוות מבקש על הצד הטוב ביותר".

הדפס