הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבחורה מהסרטון בחקירה: "הכל היה בהסכמה מלאה"

אנתוני וארן ושניים מהחשודים תושאלו ושוחררו בתנאים מגבילים. כעת, המשטרה מתרכזת בהפצת הסרטון עצמו. עורך דינו: "מקווים שהסיוט ייגמר". צפו בחלוץ בית"ר יוצא מהתחנה

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  21.03.18 - 17:09

התפתחות בחקירת הסרטון המיני בו היה מעורב שחקן בית"ר ירושלים, אנתוני וארן. החלוץ הגיע היום (רביעי) לחקירה ביחידת ההונאה המחוזית של המשטרה, אחרי ששלושת המעורבים בפרשה עוכבו לחקירה לפניו. אחרי חקירה ממושכת בת מספר שעות שוחרר הוא ושניים מהחשודים שוחררו בתנאים מגבילים. הבחורה מהסרטון אמרה לחוקרים כי הכל נעשה בהסכמה מלאה וכעת החקירה עצמה סובבת סביב הפצת הסרטון עצמו.

עורך דינו של וארן, חיים אברג'יל, אמר לאחר שמרשו נכנס לחקירה: "הוא ישתף פעולה עם המשטרה. אנחנו סמוכים ובטוחים שווארן לא ביצע שום עבירה פלילית. באופן טבעי, הוא לא שמח ואוהב את מה שהוא עובר בתקופה האחרונה. הוא מצטער ומתחרט על מה שקרה. כולנו תקווה שהסיוט יעבור והוא ימשיך לשחק כדורגל ולהוביל את בית"ר לאליפות".

בר מזרחי הוא היחיד מבין כל ארבעת החשודים שנחקר תחת אזהרה בשל החשד להפצת הסרטון והוא הודה שהוא זה שגם צילם אותו. שחקן נוסף, שהוא לא אנתוני וארן, סיפר למשטרה שבלילה בו הסרטון הופץ הוא כבר יצר קשר עם הבחורה המצולמת. גם החשוד הרביעי, רותם בוסקילה, הגיע ונחקר.

החשוד הראשון נלקח לחקירה בשעות הבוקר המוקדמות מביתו על ידי המשטרה והתבקש במהלך החקירה להציג את כל הסרטונים שיש בידיו. הוא נשאל בחקירתו על ההיכרות עם הבחורה, על כמות הסרטונים שצילם ועל יחסיו עם שאר המשתתפים בסרטון. בנוסף, החוקרים בדקו אם היו מקרים דומים נוספים עם בחורות אחרות, אם המשתתפים השתמשו בסמים או אלכוהול והאם נעשה משהו בניגוד לרצונה. במשטרה גם בדקו את האפשרות כי חלק מהסרטונים וההודעות נמחקו בעקבות התפוצצות הפרשה.

עוד קודם לכן, משטרת ישראל יצרה קשר עם עורכי הדין של וארן ויתר הכדורגלנים שלקחו חלק בסרטון המיני הקשה לצפייה. גורמים במשטרה סיפרו כי הם מתמקדים בבחורה ובתשאולה על מנת להבין מה קרה בדיוק באותו לילה והאם קדמה לפגישה הזו פגישות נוספות איתה או עם חברותיה.

אחד השחקנים טען כי אחרי אותו לילה בו צולם הסרטון, הבחורה נשארה לישון אצל אחד השחקנים ובבוקר שלמחרת הוא לקח אותה לביתה, מה שמוכיח לטענתם כי שום דבר לא נעשה בניגוד לרצונה. כפי שפורסם בערוץ הספורט, בסיום הפרשה תודיע בית"ר שווארן יבצע התנדבויות למען הקהילה ובמועדון לא מסתפקים רק בהתנצלות.

כזכור, בסרטון שהופץ, נראים וארן ושלושת מחבריו באקט מיני משפיל. בווידאו המטריד ניתן לראות אותם עם בחורה, שעושה רושם שנמצאת בערפול חושים וספק אם מודעת למעשיה. "מעדתי. זה קרה רק פעם אחת ולעולם לא יקרה יותר. אצטרך לחיות עם הבושה והעלבון כל חיי. מי שמכיר אותי יודע שזה לא מאפיין אותי", אמר וארן לחבריו.