הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אורוש ניקוליץ' יגיע לישראל כבר בדצמבר

הקשר סיכם עם מינסק על פרידה מוקדמת, אבל יירשם לסגל מכבי בינואר. רוסלן ברסקי עשוי להיות מושאל, גם שוינפלד

תומר לוי וגיל לוין  27.11.18 - 13:37

מעטים שחקני הרכש שהצטרפו לקבוצות בחלון ההעברות של ינואר והפכו להצלחה מסחררת, אבל מכבי תל אביב מאמינה שאורוש ניקוליץ' יהיה כזה והיום (שלישי) היא גם קיבלה חדשות טובות מכיוונו, אחרי שהקשר הגיע לסיכום עם קבוצתו הנוכחית דינמו מינסק כי ישתחרר מחוזהו במועדון לפני המועד המקורי ויגיע לישראל כבר באמצע חודש דצמבר.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, ניקוליץ' בכל מקרה יהנה מחופש של כעשרה ימים מכיוון שהליגה בבלארוס הושלמה והקשר זקוק לזמן כדי להתאושש מבחינה גופנית. הוא יירשם לסגל של הצהובים ב-5 בינואר ובכל מקרה לפני כן לא יהיה רשאי לשחק.

ההגעה של ניקוליץ' תגביר את התחרות על המקום במרכז השדה של מכבי ת"א וכתוצאה מכך, אחד מהקשרים עשוי להיות מושאל. לפי שעה, נראה שרוסלן ברסקי, שממעט לקבל הזדמנויות מהמאמן ולדימיר איביץ', עשוי להיות זה שיעזוב. גם ארון שוינפלד יושאל במידה שיוחתם חלוץ זר, כמו גם אחד מהשניים - מתן חוזז או יונתן כהן.

"המטרות שלנו ידועות", אמר שחקן במכבי ת"א. "אנחנו רוצים ללכת עד הסוף וחשוב כל הזמן לרענן את הסגל ולחזק אותו כדי לשמור על כל מה שהשגנו עד עכשיו העונה".

בינתיים ורגע לפני שמכבי תל אביב חוזרת מהפגרה, מצאו השחקנים זמן לעסוק במשימה לא פחות חשובה והתייצבו בבית החולים "דנה" באיכילוב, מצוידים בחולצות ובמתנות, במטרה לשמח עד כמה שאפשר את הילדים החולים ומשפחותיהם - רגע לפני שיוצאים לחג החנוכה.

יונתן כהן סיפר על תחושת השליחות שמתלווה לרגעים כאלו: "כל עוד יש לנו את ההזדמנות לבוא ולשמח אנחנו עושים את זה מכל הלב. אנחנו מגיעים היום ישר אחרי האימון רק בשביל להעלות חיוך על הפנים של הילדים האלו, נכנסים קצת לפרופורציות וזה הכי חשוב".

הקבוצה הגיעה לבית החולים לאחר לא מעט זמן בו הם מתכוננים לחזרה מהפגרה והעיניים נשואות כבר למפגש הקרב עם מכבי פתח תקווה שייערך באצטדיון המושבה. "יש משחקים לא קלים בליגה, אנחנו רואים את זה ומקשים עלינו מאוד. אבל אנחנו באים למכבי פתח תקווה כמו לכל משחק, הצוות מכין אותנו מצוין ואנחנו נבוא כדי לנצח" סיפר השחקן.

השחקן סיפר כי לאחר שזכו למספר ימים של חופש, השחקנים שמחים לחזור להתאמן והאווירה בחדר ההלבשה חיובית. כמו כן, סיפר השחקן על מי שצפוי בקרוב להשתלב באותו חדר ההלבשה, אורוש ניקוליץ', שיצטרף בדצמבר: "זה יחזק את הקבוצה ויעזור לנו ולמטרות שלנו".

על התחרות שתיווצר בעקבות הגעתו של החלוץ, סיפר כהן: "תמיד יש תחרות במכבי ת"א, זה לא על האחד עשר ואפילו לא על החילופים, זה על הסגל. זה נשמע קלישאתי ונשמע שאנשים סתם אומרים, אבל באמת התחרות במכבי ת"א זה על הסגל. זה קשה מאוד ואין מה לעשות, עובדים קשה באימונים ובסוף המאמן מחליט".

על הארכת חוזהו בקבוצה לשלוש וחצי שנים נוספות, סיפר: "אני שמח מאוד לחתום בקבוצה, זה מועדון שגדלתי בו וזה חלום של כל ילד להגיע לבוגרים של מכבי ולהישאר שם. כל עוד ניתנה לי ההזדמנות לחתום במכבי תל אביב לעוד הרבה שנים אז אני שמח".

השחקן שמחוזר על ידי לא מעט קבוצות סיפר על המחשבות לקראת חלון ההעברות: "אני לא מסתכל על ינואר, אני מסתכל על עצמי כרגע. אני עובד קשה ובאמת שאני נותן הכל ומחכה להזדמנות שלי. נכון שעכשיו אני פחות משחק, אבל אני לא אוותר והמאמן יודע שאני לא אוותר ואני נשאר פה כדי להילחם. במכבי ת"א טוב לי, גם כשאני לא משחק אני נהנה. אם הקבוצה מצליחה זה טוב ואני אחכה להזדמנות שלי".