הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכה לבני יהודה: זובאס ייעדר שלושה שבועות

מאמן בני יהודה לקראת סכנין: "תמיד תהיה לי פינה חמה בלב בשבילם". יהונתן שאבי יחליף את השוער

תומר לוי וגיל לוין  29.11.18 - 11:53

אחת הקבוצות המרעננות של הליגה, בני יהודה, גם כן תחזור למעגל המשחקים אחרי הפגרה הארוכה כשתפגוש את בני סכנין בשבת. הכתומים ינסו להמשיך את המומנטום שלהם מחמשת המשחקים האחרונים בהם השיגו ארבעה ניצחונות, ויקוו שתקופת המנוחה לא תפגע בהם.

בחדשות הרעות, המועדון הודיע כי אמיליוס זובאס סובל ממתיחה בינונית ברצועה הפנימית. בימים הקרובים הוא יעבור בדיקות נוספות לאמוד את חומרת הפציעה המדויקת, אך לפי הערכה ראשונית מדובר בשיקום של כשלושה שבועות. יהונתן שאבי הצעיר יחליף אותו.

יוסי אבוקסיס דיבר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות. "אנחנו בבני יהודה התגעגענו לליגה, ככה כולנו מרגישים וגם אני באופן אישי", אמר המאמן. "אני חושב שבזמן הזה גם נחנו וגם התכוננו. אין לנו שליטה על פגרות, נצטרך באמת לחזור לקצב שהיינו בו לפני הפגרה והקצב היה טוב, המשחקים היו טובים, ואני מקווה מאד שנגיע רעננים יותר ומוכנים ביום שבת".

אבוקסיס התייחס לבעיות של הפגרה: "הבעיה הכי גדולה בפגרה הייתה שכל המגרשים היו בשיזרוע ורוב האימונים היו על דשא סינטטי. זה היה מאד קשה לקבוע משחקי אימון ולבצע אותם במגרשים נורמאליים. כמובן שאנחנו ניצלנו את זה גם למנוחה וגם להתאוששות, כי באמת יש לנו שחקנים ששיחקו את כל המשחקים אצלנו בהרכב. השבוע עבדנו חזק, חזרנו למגרש האימונים שלנו וזה נתן לנו עוד אנרגיות. בסך הכל אין מה לדבר על תירוצים - נצטרך להגיע מוכנים ביום שבת".

המאמן הוסיף: "יש לנו בעיה עם זובאס בברך, הוא קיבל איזושהי מכה בנבחרת ואנחנו מחכים לראות מה יקרה. לסכנין יש שחקנים גם בחלק הקדמי, גם במרכז המגרש, גם בהגנה, גם שוער מעולה וגם מאמן. בסך הכל זאת קבוצה באמת טובה עם הרבה שחקנים מצוינים ויכולת אישית. אמנם בכמה משחקים לאחרונה הם היו פחות טובים, אבל יש שם כמה שחקנים איכותיים ותמיד תישאר לי פינה חמה בלב בשבילם. אנחנו רוצים להחתים את ישי כהן שנבחן לאחרונה, הוא עדיין שחקן של בית"ר, מקווים שזה יסתדר".

גם הקפטן איציק עזוז דיבר במסע"ת: "קודם כל הייתה פגרה ארוכה מדי אם שואלים אותי. זה מרגיש כמו כמה חודשים בלי כדורגל, אפילו שזה שלושה שבועות. ניקינו את הראש, כל אחד היה בחופשה שלנו, חזרנו לתלם ואני מקווה שכבר בשבת נמשיך את הדרך שלנו. אני חושב שהקבוצה בוגרת מספיק בשביל להמשיך את המומנטום החיובי בלי שהפגרה תפגע בנו, וזאת המטרה".

"אני חושב שהסיכויים שלנו מול סכנין הם 50-50. זה משחק בית שלנו, עם הקהל שלנו, אנחנו נרצה להמשיך את הדרך שלנו ואנחנו רוצים להביא שלוש נקודות. זה לא יהיה פשוט, אבל זאת המטרה. זה עדיין מוקדם בשלב הזה של העונה לדבר על פלייאוף עליון. כמובן רואים שהכיוון הוא חיובי, ואם זה ימשיך ככה אז כן נרצה להיות קבוצת פלייאוף עליון".

"האם צריך חיזוק? אני חושב שקודם כל סגל ארוך זה משהו שתמיד טוב לקבוצת כדורגל. זה לא סוד שהסגל שלנו הוא טיפה קצר, אבל צריך לאו דווקא שחקנים שיבואו וישנו לנו את הקבוצה, אלא שחקנים שיחזקו אותנו נקודתית ויתנו לנו עוד רוח לסגל".