טרייד מתבשל: גוזלן להפועל, עאבד לנתניה

היהלומים צפויים לממש את האופציה על בצ'יראי. ורגוץ' חוזר, זבידאת ייעדר כשלושה שבועות

תומר לוי ושירי אלג'ם  17.12.18 - 10:51

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל תל אביב צפויה להיות אחת מהקבוצות הכי פעילות בחלון ההעברות הקרוב של ינואר וגם המועדון בעצמו לא מסתיר את זה. על רקע המשבר בליגה, האדומים מחפשים חיזוק ולאחרונה הועלתה אפשרות של טרייד מול מכבי נתניה.

על פי מתווה העסקה האפשרית, שובל גוזלן יחזור להפועל תל אביב ואחמד עאבד יעשה את הדרך ההפוכה לנתניה. כפי שכבר פורסם בערוץ הספורט, האדומים שוקלים להשתחרר מחוזהו של החלוץ המאכזב, שהגיע בקיץ בקול תרועה רמה, אבל לא מספק את הסחורה למרות שמחזיק בחוזה מהגבוהים בקבוצה עם שכר של 180 אלף דולר לשלוש שנים.

גוזלן, שכאמור כבר עבר בהפועל תל אביב כמושאל ממכבי חיפה בעונת 2014/15, הבקיע רק שער אחד העונה, אבל אפילו זה מאזן עדיף על זה של עאבד, שלא הרשית אפילו פעם אחת במדים האדומים.

עוד בנתניה, מוחמד זבידאת סובל מקרע קטן בשריר האחורי וייעדר בשלושת השבועות הקרובים. המגן הימני שתפס מקום של קבע בהרכב, יוחלף ע"י ויקי כחלון שסיים את עונש ההשעיה. מי שעשוי לקבל דקות ראשונות בגביע מול מ.ס דבוריה הוא ברנקו ורגוץ' שחוזר לאחר פציעה ארוכה.

במועדון קיימת שביעות רצון גדולה מפאטוס בצ'יראי. לנתניה יש אופציה להאריך לו את החוזה בשנה נוספת ואין ספק שכך תפעל. מכבי ת"א רצתה לצרף אותו בקיץ שעבר אבל השחקן שכבר נחת בארץ נתן את מילתו לנתניה וחתם אצלה בסופו של דבר. למרות שחלוץ נראה קצת מגושם, מסתבר שאחוזי השומן שלו הם מהנמוכים בקבוצה ויש רק שחקן אחד יותר מהיר ממנו, וזה יונס מלדה.