יחזור לארץ? מכבי תל אביב תבדוק אופציה לצירוף חמד

החלוץ של ק.פ.ר, המושאל מברייטון, מסיים את חוזהו בקיץ. הצהובים מעוניינים להתחזק בשחקן ללא תמורה. ולדימיר איביץ' על עתידו: "אם זה תלוי בי, אשאר כאן עד תום העונה"

תומר לוי ושירי אלג'ם  20.12.18 - 21:15
תחילת כתבה

האם תומר חמד בדרך חזרה לישראל? במכבי ת"א מעוניינים מאוד בחלוץ ק.פ.ר שמסיים את חוזהו בקיץ וינסו להחתימו במהלך חלון ההעברות של ינואר, בתנאי שקבוצתו לא תדרוש פיצוי. כאמור, המוליכה הישראלית נמצאת תחת מעקב של אופ"א וצריכה לשמור על תקציב מאוזן כדי לא להגרר לעבירות פייר פליי. בכל מקרה, במכבי ינסו לצרף את החלוץ בקיץ, אם לא ישכילו לעשות זאת במהלך החודש הקרוב.

  • שבת (20:30), חי ב-5SPORT: בית"ר ירושלים - מכבי ת"א
  • חמד הושאל לק.פ.ר מהצ'מפיונשיפ לקראת סיום הקיץ וכבש שלושה שערים ב-14 הופעות. קבוצתו הלונדונית, שפתחה רע מאוד את העונה ודורגה בתחתית, ביצעה קפיצת מדרגה וכעת היא ניצבת במקום ה-13, מרחק 12 נקודות מהמקום ממנו נושרים לליגה השלישית.

    בינתיים, מכבי תל אביב דוהרת לעבר אליפות ראשונה אחרי שלוש שנים, כשהיא מוליכה את הטבלה עם יתרון ענק של 11 נקודות. הדרך אמנם עוד ארוכה, אבל האוהדים כבר מתחילים לפנטז על תואר נוסף כשהצהובים יתחילו גם את ההסתערות על גביע המדינה, כאשר המשימה הראשונה תהיה מול בית"ר ירושלים בסיבוב ח'.

    ולדימיר איביץ' דיבר לקראת המפגש הלוהט על טהרת ליגת העל. "זה משחק קשה נגד יריבה חזקה. המטרה שלנו היא לעבור. אנחנו צריכים לעשות את הכי טוב שלנו כדי להגיע לשלב הבא", אמר איביץ' בתחילת דבריו. המאמן נשאל גם על אפשרות שקבוצות מחו"ל יפנו אליו במהלך העונה וענה באופן חד משמעי: "אם זה תלוי בי, לא אעזוב את מכבי ת"א במהלך העונה, אבל העבודה שלנו תלויה בתוצאות".

    לאחר מכן, חזר איביץ' לדבר על בית"ר והחמיא ליריבה: "אנחנו משחקים נגד קבוצה חזקה עם היסטוריה ואוהדים חמים. לא משנה אם אנחנו משחקים בבית או בחוץ, המטרה דומה. אנחנו צריכים לתת מאה אחוז כדי להשיג ניצחון ולעבור שלב. כל מפעל וכל משחק הוא חשוב. אנחנו רוצים לקחת את זה משחק אחרי משחק. אנחנט מכבדים את היריבה ובטוחים שאנחנו יכולים לנצח".

    הקפטן, שרן ייני, הוסיף: "לא הגרלה פשוטה לשתי הקבוצות. יהיה משחק קשה. כיף לשחק משחקי גביע, אתה דרוך יותר כי זה נוק אאוט. חדר ההלבשה מגובש, אבל היינו מגובשים גם בתקופות פחות טובות. האווירה בחדר ההלבשה מעודדת מקצוענות".