הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מברסה לשכונה? אמיר נאתכו נבחן בבני יהודה

בן דודו של ביברס החל להתאמן. אבישי כהן סיכם את תנאיו

תומר לוי וגיל לוין  27.12.18 - 11:00

תגיות: ליגת העל

רכש חדש לבני יהודה. אבישי כהן, המגן הימני ושחקן הכנף סיכם את תנאיו בהשאלה לשנה וחצי עם אופציה לשנתיים נוספות. הכתומים ישלמו לבית"ר ירושלים 250 אלף שקל עבור דמי השבחה. החתימה הרשמית תתבצע בימים הקרובים. כהן שכבר מתאמן עם הקבוצה מעל לחודש ימים, השאיר רושם טוב על המאמן יוסי אבוקסיס ויעזור לרווח את הסגל הקטן יחסית של המועדון.

מעבר לכך, בבני יהודה, ממשיכים לחפש חיזוק. היום (חמישי) הגיע לאימון הקבוצה אמיר נאתכו, בן דודו של קשר אולימפיאקוס ונבחרת ישראל, ביברס. את העונה הנוכחית התחיל הקשר בן ה-22 בוויטורול הרומנית ובעבר היה שייך למחלקת הנוער של ברצלונה. הוא גם עבר בלוקומוטיב מוסקבה, צסק"א מוסקבה וקראסנודר, אבל באף אחת מהקבוצות לא הצליח להותיר חותם.

"כבר כמה זמן שאבישי כהן מתאמן איתנו", אמר אבוקסיס, "אני שמח שהוא יצטרף. הוא היה קצת פצוע בימים האחרונים, אבל מקווה שיוסיף ויתן לנו אפשרות לשחק גם בקו וגם באמצע. הסגל די קצר וכל פציעה מאלצת להקפיץ לסגל שחקני נוער. לכן כל שחקן שיגיע לסגל יעזור בהמשך. אמיר נאתכו הוצע לי על ידי ביברס, הוא אמר לי שהוא נמצא בארץ בכל מקרה. אני אוהב לבחון שחקנים ובטח אם הוא כבר נמצא פה. יצאו מזה דברים טובים בעבר. הוא שיחק בכמה מועדונים טובים".

לקראת המשחק ביום שבת מול מכבי חיפה, איסמעילה סורו המורחק ייעדר, כאשר קרלוס קוויאר עדיין בספק, זכר לפציעה. בבני יהודה ינסו להשרות ביטחון על מאוויס צ'יבוטה שמרבה להחמיץ לאחרונה. בקבוצה יודעים שהחלוץ לוקח קשה את ההחמצות ובטוחים שיחזור לכבוש במהרה: "הוא לא מפסיק לעבוד ולכן מגיע להרבה מצבים. זו הדרך". אבוקסיס: "כל משחק בסמי עופר הוא קשה. אנחנו באים כדי לשחק את המשחק שלנו באותו מערך ובכמעט אותו ההרכב בכל פעם, זה לא משהו שאנחנו משנים".