ואלסקיס חתם בהפועל: באתי כדי לכבוש שערים

החלוץ נבדק והצטרף עד סוף העונה: אעזור לצאת מהמצב הרע

שירי אלג'ם וגיל לוין  01.01.19 - 18:18
תחילת כתבה

נריוס ואלסקיס, אקס בני יהודה הצטרף היום (שלישי) להפועל תל אביב עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת, והוא יחזק את ההתקפה שלה אחרי שעבר את הבדיקות הרפואיות. החלוץ סיפר בשיחה עם ערוץ הספורט עד כמה הוא רצה לחזור לישראל ולשחק במדי האדומים: "אני מאד שמח לחזור לישראל ולמועדון גדול כמו הפועל תל אביב. אני לא רוצה לדבר הרבה, אבל מבטיח שאעשה הכל למען הצלחת המועדון".

"זה מרגיש טוב לחזור לישראל, הייתי כאן שנה וחצי בבני יהודה והתגעגעתי למדינה הזו", אמר הליטאי מבית המלון בו הוא מתאכסן בתל אביב. "אני יודע שהפועל תל אביב זה מועדון גדול בישראל. זאת קבוצה מדהימה ויש לה קהל אוהדים גדול וטוב. ראיתי מספר משחקים של הקבוצה ואני חושב שבסך הכל הם טובים. הם צריכים להמשיך ולהיראות כפי שנראו במשחק האחרון ואני חושב שיהיה בסדר".

"הגעתי בשביל לכבוש שערים", ואלסקיס לא חושש לצאת בהצהרות. "אני מביא איתי את הניסיון שלי ואני אנסה לעשות את הטוב ביותר שלי כדי לעזור לקבוצה לצאת מהמצב הזה. צפיתי במספר משחקים ואני חושב שהיו להם כמה הזדמנויות טובות, כך שזה שהקבוצה לא מצליחה לכבוש זה עניין של חוסר מזל. צריך לחזור להאמין, להתקדם ואנחנו עוד נכבוש בוודאות".

"לא באתי לישראל כדי להישאר פה שנה אחת, אני רוצה להישאר יותר בארץ", החלוץ העביר מסר. "אהבתי את המדינה בתקופה ששיחקתי בבני יהודה ואני אוהב להיות פה גם עכשיו". בצל הגעתו של הליטאי, חלוץ ניגרי בן 18, נג'יב יוסף עבדול יחתום בקבוצת הנוער של המועדון.