הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בניון רצה להמשיך לשחק, לא מנעתי זאת"

קלינגר התייחס לרכש החדש של בית"ר: "מקבלים אותו באהבה". על ורד: "אני לא דואג מהמספרים שלו"

תומר לוי וגיל לוין  03.01.19 - 10:49

תגיות: בית

בצל הסאגה סביב הסיכום עם חדרה על מעברם של קווין טאפוקו ופרדי פלומן, ניר קלינגר ובית"ר ירושלים ינסו להתרכז בליגה, כשיתארחו בדוחא אצל סכנין ביום שבת, הפעם עם קהל החוץ שיוכל להיות חלק מהחגיגה, כש-800 אוהדי בית"ר צפוים להגיע.

ההרכב הבית"רי למשחק עדיין לא התגבש. מה שבטוח הוא שמיקי סורושטיין יחזור להרכב ואילו ז'אורז'יניו חזר לאימונים מלאים. בית"ר שהביעה התעניינות בגדי קינדה בשבועות האחרונים החליטה לרדת ממנו.

קלינגר אמר במסיבת העיתונאים: "בניגוד לדרכי, אני אכן יכול להגיד שכולם קיבלו את יוסי בניון בצורה יפה. הוא כבר היה פה, אז זה מאוד קל לו והשתלב בקבוצה. אני מאמין שזה ייתן לנו עזרה בכמה מימדים. גם עזרה מקצועית ומנטלית. יוסי ראוי להמשיך לשחק ואני בטח לא ימנע את זה ממנו. הוא מגיע לפה באהבה וברצון".

על המעבר של טאפוקו ופלומן: "צריך לכבד את חדרה שיש להם משחק. כל קבוצה מתעסקת בקבוצה שלה. אין לי מה להגיב על דברים כאלה. חשוב לי מאוד לשמור על השחקנים שלי ואני רואה את המחוייבות שלהם להצליח. אני חושב שהדברים יתבהרו בקרוב".

על הבעיה שהקבוצה לא ניצחה בטדי: "נכון שאנחנו מנצחים בחוץ בחודש האחרון ומתפקדים טוב. זה לא אומר שאנחנו לא מתפקדים טוב בבית. היו לנו משחקים ודקות מצויינות גם בטדי, כולל מול מכבי ת"א בגביע. אני בטוח שאנחנו נחזור לקחת נקודות בבית".

שמואל שיימן: "תמיד יש התרגשות לפני משחקים. אני מתייחס לסכנין כמו אל משחק רגיל. אני רוצה שלוש נקודות ולא אכפת לי נגד מי. אני פחות מסתכל על היריבה, אלא על עצמנו. ייצבנו את ההגנה במשחקים האחרונים ואני חושב שאנחנו נראים טוב יותר".