שרון ניסנוב: ויתרנו על האגו שלנו רק לטובת הפועל ת"א

אחד מבעלי האדומים ניסה להסביר את המהלך המפתיע שהחזיר את קובי רפואה לקווים: "הקבוצה היא שחשובה לנו". המאמן יקיים את אימון הבכורה המחודשת שלו ביום שלישי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.01.19 - 12:43
תחילת כתבה

(בווידאו: הראיון של שרון ניסנוב מ"5 באוויר")

24 שעות מטורפות עברו על הפועל תל אביב, שהשלימה אמש (ראשון) עוד טלטלה גדולה במועדון, פיטרה את אופיר חיים מתפקידו כמאמן והחזירה את לא אחר מאשר קובי רפואה, זה שסיים את תפקידו בקבוצה לפניו.

מאז המהלך המפתיע, ראשי האדומים סופגים אש וביקורת מכל העבר. שרון ניסנוב ניסה להסביר את הצעד ואמר לערוץ הספורט: "ויתרנו על האגו שלנו לטובת הפועל תל אביב. הקבוצה היא שחשובה לנו. במצב שנוצר חשבנו שהדבר הכי נכון לעשות יהיה להחזיר את קובי (רפואה)".

כבר מחר יעביר רפואה את אימון הבכורה המחודשת שלו בחודורוב. המאמן יתחיל לעבוד שוב, כשכבר עוד שבוע מחכה לו משוכה גבוהה בדמות הדרבי התל אביבי. בסיבוב הקודם האדומים הצליחו לנטרל את מכבי ולמרות שברחוב הספורטיבי דיברו רק על כמה הפועל תספוג, המשחק הסתיים ב-0:0, והוא זכור לטובה כאחד מהמשחקים הטובים מבחינת ההכנה של רפואה.

ניר לקס הפצוע ייעדר ורק בהמשך השבוע תתברר כשירותו של אמיר עגייב שסובל מקרע בשריר הירך האחורי. השאלה היא האם רפואה ימשיך לתת את הקרדיט לעמנואל בואטנג, שקיבל את הצ'אנס שלו בשני המשחקים האחרונים ע"י המאמן המפוטר אופיר חיים, בעוד תחת רפואה הקשר הגנאי ישב בעיקר ביציע ובספסל.

בינתיים, תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את הפועל תל אביב לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים ופגיעה ע"י אוהדים. הדיון יתקיים ביום רביעי הקרוב בשעה 17:00.

הדפס