סאבו הורחק משני משחקים ויחמיץ את חיפה

הקשר נענש על האדום מול אשדוד. ב"ש גיששה אצל יאקומאקיס

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.01.19 - 20:56
תחילת כתבה

אריק סאבו, קשר הפועל ב"ש, הורחק הערב (שלישי) משני משחקים בפועל אחרי שפגע ללא כדור בעמראן אלקרנאווי בניצחון קבוצתו על מ.ס אשדוד בחודש שעבר. סאבו שכבר ריצה עונש אוטומטי ונעדר מול בני יהודה, לא יעמוד לרשותו של ברק בכר גם במשחק מול מכבי חיפה ביום שבת. בהתאם להסדר הטיעון ספג הסלובני עונש השעיה על תנאי משני משחקים לשנה.

בנושא אחר, ב"ש גיששה אצל חלוץ א.א.ק אתונה, יורגוס יאקומקיס. כידוע, שמו של השחקן נקשר בשבועות האחרונים למכבי ת"א ועורר עניין אצל הצהובים, אך מתברר כי גם האלופה ביצעה בדיקות ראשונות לגביו.

צירוף של חלוץ זר, שעומד על הפרק, יתאפשר רק אם עוד זר ישוחרר , ובשלב הזה מיחאי קורהוט וג'ון אוגו מועמדים לכך. המגן ההונגרי טרם מצא קבוצה חדשה שתקלוט אותו, למרות שכבר נדרש לכך. סוכנו עומל על העניין ומנסה למצוא לו בית חדש. לגבי הקשר הניגרי, אין עדיין התפתחויות, אך כפי שפורסם כבר כאן ייתכן שהצדדים יפרדו עוד בחלון העברות הנוכחי.

בתוך כך, מיגל ויטור צפוי להחמיץ את המשחק הקרוב מול מכבי חיפה. כזכור, הבלם הפורטוגלי נפצע במפשעה במהלך המשחק מול בני יהודה והוחלף במחצית. במועדון הבהירו כי אמנם לא מדובר בפציעה חמורה, אך מעדיפים לתת לבלם, שרק לאחרונה חזר מפציעה קשה בברך, כמה ימים להתאושש כמו שצריך. למשחק הגביע מול מכבי נתניה בשלישי ויטור יהיה כשיר.