אחרי צילומי "גולסטאר": שייע יצטרף להפועל

המאמן בעבר ישמש כנציג הבעלים. קלאודמיר בסגל לדרבי, ואלסקיס צפוי להישאר בחוץ

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.01.19 - 14:46
תחילת כתבה

אחרי החזרה של קובי רפואה, בהפועל ת"א נמצאים בעיצומן של ההכנות לקראת הדרבי התל אביבי ביום שני (21:00, ישיר ב-5SPORT) ומקווים להפתיע, גם הפעם, את היריבה העירונית שנמצאת בדרך הבטוחה לזכייה בתואר האליפות.

נריוס ואלסקיס, שחתם כבר בשבוע שעבר במועדון, לא צפוי להיות בסגל. "נכון לעכשיו הוא עדיין חלוד. הוא לא בכושר ולא שיחק הרבה זמן", אמרו במועדון. מנגד, קלאודימיר פריירה שהצטרף באופן רשמי ביום שלישי צפוי להיות בסגל ואף נמצא בתמונת ההרכב.

בתוך כך ואם לא תהיינה הפתעות בלתי צפויות, שייע פייגנבוים יסגור במהלך היום באופן סופי את שובו למועדון בתור נציג הבעלים. כזכור, בתחילת השבוע נערכה גישה בין הבעלים, רפואה ופייגנבוים עצמו לגבי התפקיד החדש. ככל הנראה הוא יצטרף עד תום העונה ובכל מקרה יחל את תפקידו רק בשבוע הבא, אחרי הצילומים לתכנית הריאליטי "גולסטאר". מלך השערים של הקבוצה בכל הזמנים ישמש כמעין מתווך בין המאמן לבעלים בכל מה שקשור לעניינים המקצועיים.

לעניין אחר. נשיא בית המשפט המחוזי השופט איתן אורנשטיין דחה את הדיון שאמור היה להתקיים ב 20 בינואר לגבי דו"ח הפירוק. כעת, ימתינו להוראות של השופט בעניין, כשייתכן מאוד שחיים רמון, אמיר כבירי, מני וייצמן ועופר אורליצקי יתבקשו להגיש את תשובותיהם לדו"ח שהגישו המפרקים עורך הדין שאול קוטלר ורואה החשבון חן ברדיצ'ב.