דור אלן וחנן ממן תורגלו. קורהוט נפרד

סגל חסר לבכר מול חיפה, גם קבהא בתמונה. חלוץ יגיע?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.01.19 - 08:50
תחילת כתבה

אחרי ההפסד לבני יהודה בתחילת השבוע, בהפועל ב"ש מקווים לשוב למסלול הניצחונות כשיארחו מחר (שבת) את מכבי חיפה. על פי התרגולים, ברק בכר צפוי לערוך לא מעט שינויים בהרכב, גם בעקבות חסרונם של בן ביטון המוצהב, אריק סאבו המורחק ומיגל ויטור הפצוע.

דור אלו, שהתאושש מפציעה בברכו, צפוי לפתוח בעמדת המגן הימני לראשונה מזה מספר חודשים. לואי טאהא, שהאריך אתמול את חוזהו עד עונת 2021/2022, ימשיך במרכז ההגנה לצידו של חאתם עבד אלחמיד ואורן ביטון ימשיך בשמאל.

ג'ון אוגו, שעדיין לא ברור אם ישאר במועדון בחלון העברות הנוכחי, יפתח במרכז השדה יחד עם מרואן קבהא, שימשיך לקבל את הקרדיט ב-11, כשמי שעוד תורגל הוא תומר יוספי מהנוער. בחלק הקדמי תורגלו חנן ממן, שממעט לקבל דקות העונה ומתנדנד, נייג'ל האסלבנק ודיא סבע.

מיחאי קורהוט נפרד אתמול באימון מהשחקנים וסיפר להם כי הוא טס ליוון על מנת לעבור בדיקות רפואיות ולחתום באריס סלוניקי. המגן ההונגרי ימריא כבר היום ליוון, כשהוא מקווה שלא תהיינה הפתעות בדרך, שימנעו ממנו לחתום לשנה וחצי במועדון היווני. כפי שכבר פורסם כאן, באלופה החליטו להיפרד מקורהוט בגלל החזרה של אורן ביטון למגרשים.

העזיבה של קורהוט תפנה מקום לזר נוסף, כשבקבוצה רוצים לצרף חלוץ ובודקים אופציות. אגב, קווין טאפוקו יעבור לקבוצה אחרי משחקה של הפועל חדרה מול בני סכנין, כפי שסוכם מלכתחילה. רק אז תצא ההודעה הרשמית של הקבוצה.

ההרכב המשוער: אריאל הרוש, דור אלו, חאתם עבד אלחמיד, לואי טאהא, אורן ביטון, ג'ון אוגו, מרואן קבהא, תומר יוספי, חנן ממן, נייג'ל האסלבנק ודיא סבע.