חזרה בה: ב"ש הודיעה לזריהן כי לא יושאל

הפועל ת"א מעוניינת בבן בסט שעשוי לעזוב. סבע בדרך לסין

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  23.01.19 - 23:20
תחילת כתבה

ניב זריהן נשאר בהפועל ב"ש. האלופה הודיעה לחלוץ שהוא לא יושאל בשלב זה וימשיך במועדון. השחקן כבר היה מחוזר ע"י בני יהודה ומכבי פ"ת, אך ב"ש עדכנה אותן כי הוא נשאר. ההחלטה הזו מגיעה אחרי שבשבוע שעבר זריהן, דור אלו, שיא צדק וחן עזרא קיבלו הודעה שהם רשאים לחפש קבוצה. ייתכן שהישארותו של זריהן מרמזת על עזיבתו של עדן בן בסט, בו מעוניינת הפועל ת"א.

בב"ש ישוחחו עם בן בסט וישמעו ממנו לגבי רצונו להישאר במועדון. החלוץ, שהגיע הקיץ מהפועל חיפה לא מקבל דקות משמעותיות בתקופה האחרונה, אך בשורות האלופה טרם החליטו באופן סופי אם לשחררו.

כמובן שאם הפועל ב"ש תצרף חלוץ זר יהיה לה קל יותר לשחרר את בן בסט. ברק בכר מחפש בשבועות האחרונים אחד כזה כשהרבה שחקנים הוצעו, אבל במועדון הבהירו שיחתימו רק שחקן שישדרג אותם. אגב, יש לציין שבן בסט מרוויח כ-260 אלף יורו לעונה, סכום גבוה מאוד עבור הפועל ת"א ובאלופה לא מתכוונים להשלים את שכרו.

בתוך כך, דיא סבע המריא לסין יחד עם סוכנו רונן קצב. כידוע, על פי הערכות מדובר בגוואנגז'ו RF, קבוצתו של ערן זהבי והוא צפוי לחתום שם לשלוש שנים. השחקן יעבור בדיקות רפואיות, יתרשם מהמועדון, יסגור את כל הפרטים הקטנים שנותרו וכאמור אם הכל יעבור בשלום יחתום ויהיה הישראלי השני בליגה הסינית.

עוד בקיץ סבע היה מחוזר ע"י מספר קבוצות בליגה הסינית, כשהיו לו מספר הצעות בין היתר גם משנזן. בשורות האלופה כבר ידעו על ההתעניינות, כך שההצעה הנוכחית לא נפלה עליה כרעם ביום בהיר.

הדפס