אלי זינו: "לא יגיע לב"ש בעלים כמו ברקת"

הבעלים לשעבר, אלי זינו, מדבר: צריך להתפלל שהיא תישאר

אור אבולעפיה
אור אבולעפיה  09.02.19 - 10:00

תגיות: אלי זינו

תחילת כתבה

הפועל ב"ש יוצאת לדרך חדשה: אלונה ברקת הכריזה השבוע שהיא עוברת לפוליטיקה ומעבירה את ניהול המועדון לאסי רחמים. מי שהיה בנעליים של ברקת הוא אלי זינו, ממנו היא רכשה את המועדון.

אם להיות כנים,  אי אפשר להשוות בין הפועל ב"ש של אלונה ברקת לבין זו של אלי זינו. איש העסקים הבאר שבעי שלא זכה לנחת מהקהל היה אכפתי כלפי הקבוצה, אך לא הצליח להצעיד את המועדון לעידן אחר. כעת זינו צופה בדאגה מהצד במתרחש אחרי עזיבת ברקת, ומחזיק אצבעות שהדבר לא ישפיע על הקבוצה.

"אם אלונה תעזוב, זה נזק קשה מאוד. היא אישה איכותית שנותנת מרצונה ומעצמה", זינו סיפר, "קשה למצוא אנשים כאלה. צריך להתפלל שהיא תישאר חלק מאיתנו. יהיה מאוד קשה בלעדיה כי פשוט אי אפשר למצוא אנשים כאלה שנותנים למועדון למעלה מ-10 שנים. יהיה קשה מאוד למלא את החלל הזה ברמה הזאת. היא הוכיחה את עצמה בכל המובנים".

זינו הבהיר שהוא לא רואה תחליף הולם להפועל ב"ש, במידה שהיא תעזוב לחלוטין: "נכון שיש סביב המועדון המון אנשים שלא ייתנו לו ליפול, אבל קשה לי להאמין שיגיע בעלים כמוה להפועל ב"ש. צריך להתפלל שהיא תישאר. היא רצויה כאן ואהובה. אני כאוהד מחזיק אצבעות שהיא תישאר".