הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עקב דבריו נגד אלון יפת: בוזגלו הורחק מ-3 משחקים

קשר בית"ר עמד לדין לאחר הדברים שהטיח בשופט לאחר ההפסד בטרנר וסיפר לדיינים: "הוא ביקר אותי על ההחמצות שלי, הוא דיבר בחוסר כבוד ובזלזול". יחזור רק לפלייאוף

תומר לוי וגיל לוין  20.02.19 - 18:24

48 שעות אחרי סערת המשחק בטרנר, מאור בוזגלו עמד היום (רביעי) בפני בית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הדיין נועם לובין החליט להטיל על בוזגלו עונש הרחקה משלושה משחקים בפועל בגין העלבת שופט. משמעות ההחלטה היא כי הקשר יחמיץ את שלושת המחזורים עד לסיום העונה הסדירה, ויחזור רק עם תחילת הפלייאוף. 

כזכור, לאחר שבית"ר י-ם הפסידה 3:1 להפועל ב"ש, הקשר סינן לעבר השופט אלון יפת: "די כבר עם השחצנות שלך. מספיק עם זה". לאחר מכן פלט לעבר השופט הוותיק: "אפס". בעקבות התנהגותו בוזגלו ספג כרטיס אדום.

בהחלטתו כתב הדיין לובין: "אדגיש כי הנאשם הוחלף בדקה ה-67, זמן רב לפני תום המשחק, ובפרק זמן זה, עד שריקתו של מר יפת לתום המשחק, ראוי היה שיירגע מעט מאירועי המשחק. לאחר שבילה 29 דקות מחוץ לקווי המגרש, ראה לנכון הנאשם, כאמור שחקן ותיק ועתיר הישגים, המשמש אף דוגמה לשחקנים צעירים ממנו, לרוץ מספסל קבוצתו אל עבר שופט המשחק רק על מנת להודיע לו מה הוא חושב על רמת שיפוטו. הנזק שנגרם כתוצאה ממעשיו לא יפגע רק בו אלא אף באוהדי הקבוצה ובמאמצי הקבוצה להשתחל לפלייאוף העליון".

"קודם כל אני רוצה להתנצל על ההתנהגות שלי והצורה בה דיברתי, זה לא מתאים לי", אמר בוזגלו לפני מתן גזר הדין. "אני למעלה מ-15 שנה בטופ של הכדורגל הישראלי. אפשר לספור על יד אחת את כמות הצהובים שקיבלתי. המשחק הזה היה חשוב מבחינתי גם למשפחה וגם ברמת הלהט, ציפיתי שאלון יתחשב בזה. מתחילת המשחק אלון דיבר אלי בחוסר כבוד ובזלזול. זרק לעברי הערות ציניות וביקר אותי על ההחמצות שלי. כל המכלול הזה גרם לי להתפרצות. אנחנו לקראת מאבקים לא פשוטים, אני אשמח אם יתחשבו בזה". מבית"ר נמסר: "מדובר בהחלטה קשה מאוד, במיוחד לנוכח העובדה שמאור התנצל ממש בסמוך לאירוע עצמו ולאור עברו הנקי".

הרוחות בבירה סערו לאחר שפנדל ברור לא נשרק לטובתה במחצית הראשונה (נגיעת יד של לואי טאהא) ולאחר מכן יפת שרק לפנדל עבור ב"ש, למרות עבירה שבוצעה מחוץ לרחבה. בעקבות ההפסד, בית"ר איבדה באופן כמעט סופי את הסיכוי להעפיל לפלייאוף העליון בסיום העונה הסדירה.

צפו בסערה בסיום המשחק>>