הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לבקשת סכנין: נדחה הדיון על המהומות

בקבוצה ביקשו לקבל ייעוץ משפטים וחוששים מעונש קשה נוסף

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  12.03.19 - 20:40

בני סכנין שבה לשחק לעיני קהל באיצטדיון דוחא במשחק נגד הפועל באר שבע לאחר חודש וחצי, אבל שוב תעמוד לדין בעקבות התפרעות אוהדיה וניסיון תקיפה. הדיון שהיה אמור להיערך מחר (רביעי) נדחה לבקשת הקבוצה שרוצה לאסוף חומר ולקבל ייעוץ משפטי. בהתאחדות לכדורגל אישרו את הבקשה.

בביקור האחרון בבית הדין, ספגה סכנין עונש של שלושה משחקי רדיוס ובקרב המועדון יש תסכול רב: "לא מצליחים להשתלט על הקהל, אנחנו מקצים משאבים רבים ועדיין מענישים אותנו בחומרה".

בסכנין ביקרו את העליהום התקשורתי מצדם של אנשי באר שבע שלטענתם ציירו תמונה שגויה. דובר הקבוצה, מונדר חלאיילה, סיפר בתכנית הרדיו "5 באוויר": "האירועים שהתרחשו בדוחא לא שונים מהאירועים המתרחשים במשחקים אחרים. כשמדובר בסכנין כולם נסערים". חלאיילה גם הגיב לטענות אנשי ב"ש: "הם צריכים להתבייש, אנחנו מתמודדים באופן ספורטיבי ולא מבקשים נדבות".

לבני סכנין מצפים כעת שני משחקי חוץ בפלייאוף העליון, אך קיים חשש סביר שיספגו עונש רדיוס גם מחר ויערכו את מכבי פתח תקווה ללא קהל במשחק שעשוי להיות קריטי. הפער כרגע בין הקבוצות הוא שבע נקודות, אם סכנין תפסיד בשני המשחקים הבאים ומכבי פתח תקווה תנצח, המשחק הזה עלול להפוך למשחק הירידה של סכנין.

בכלל, האווירה בקבוצה לא טובה. המאמן הספרדי, חואן קרלוס, שוחח עם השחקנים בניסיון לחזק אותם: "עכשיו כולם צריכים להיות מאוחדים". שחקן בסכנין ניסה להישאר מעודד: "זה לא נגמר עד שזה לא נגמר. יש לנו מועדון עם מסורת וניתן הכל עד סוף העונה".