"המטרה היא שנאבק על האליפות בעונה הבאה"

קשר מכבי חיפה, סלליך: "אחזור מהפציעה טוב יותר"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.03.19 - 11:35
תחילת כתבה

המשחק של נבחרת ישראל מול סלובניה במוקדמות היורו (1:1) הפך את סינטאיהו סלליך לאטרקציה עבור התקשורת הזרה שהגיעה לארץ. קשר מכבי חיפה ואקס מאריבור התראיין בטלוויזיה הסלובנית, דיבר על הקרע ברצועה הצולבת והניתוח שעבר, והמטרות של הירוקים.

"העונה הזו הייתה קשה עבורנו", אמר סלליך, "דברים לא התחברו עם הצוות המקצועי מהרגע הראשון והיו יותר מדי שינויים. היום המצב שונה, יש מאמן שמכיר את כולנו היטב ועובד בצורה יותר נכונה וטובה. העונה כבר לא ניקח אליפות, אבל המטרה היא ברורה - להחזיר את מכבי חיפה לשנים היפות, לגרום לקהל להתגאות שבעונה הבאה חיפה תילחם חזק על האליפות. המועדון שלנו לא יכול להרשות לעצמו להעביר עוד עונה בלי להילחם על התואר".

סלליך התייחס גם למצבו: "עברתי פציעה קשה לראשונה בקריירה שלי וזה קשה, אבל אני יודע שאחזור טוב יותר ממה שהייתי. חבל שזה קרה בתקופה כל כך טובה מבחינתי". הקשר הפצוע שעובר שיקום סיזיפי ויחזור למגרשים בעוד שבעה חודשים, הוסיף: "מכבי חיפה בשבילי זו משפחה. הקבוצה נותנת לי כל מה שאני צריך ותומכת בי בכל רגע נתון. אני עובד עם הפיזיותרפיסט של המועדון כל יום ואני משתקם בצורה טובה עד עכשיו".

סלליך נשאל לגבי התקופה במאריבור: "זה היה מאתגר. נהניתי בסלובניה ואני חושב שגם הוכחתי את עצמי. היה רצון להישאר, אבל הדברים לא יסתדר וחזרתי לחיפה. אני עדיין עוקב אחרי מאריבור ומחזיק לה אצבעות".

מחר חיפה תחזור להתאמן כשג'ובאני רוסו עשוי להגיע לראשונה לאימון. גורמים בקבוצה טענו כי מאחורי הקלעים אברהם גרנט קשור למינויו של שחקן העבר, אבל בכל מקרה מינויו לא היה יוצא אל הפועל אם המאמן מרקו בלבול לא היה נותן את אישורו לכך.