הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלינגר עשוי לשוב לקווים אחרי מכבי פ"ת

המאמן צפה באימון בית"ר. יחזקאל: "נכבד את ההחלטה של בניון"

תומר לוי וגיל לוין  10.04.19 - 13:24

ה-1:2 הדרמטי על הפועל תל אביב נתן לבית"ר ירושלים המון רוח גבית והיא תקווה להמשיך במומנטום גם מול מכבי פתח תקווה בשבת. עם פער שש נקודות מהקו האדום, הצהובים שחורים ינסו לחבר ניצחון שני ברציפות, משהו שעשו פעם אחת בלבד העונה, ולעשות צעד משמעותי להישארות בליגה.

ניר קלינגר הגיע לאימון בית"ר ובירך את השחקנים על הניצחון על הפועל תל אביב: "אהבתי את הלחימה שלכם והרצון הגדול. חיממתם לי את הלב . עכשיו צריך להמשיך ככה. יש משחק קשה בשבת ואסור להוריד את הרגל מהגז". הוא עשוי לשוב בהדרגה ולעמוד על הקווים כבר אחרי המשחק מול מכבי פ"ת, בכפוף לבדיקות שיבצע סמוך להתמודדות.

"הניצחון על הפועל ת"א שחרר המון לחץ, אבל עדיין לא סיימנו את המשימה", אמר ניסן יחזקאל במסיבת העיתונאים שהוקדמה. "אנחנו צריכים לראות איך אנחנו מסיימים את העונה בצורה הכי טובה שאפשר. מכבי פ"ת לחוצה, אבל במומנטום לא רע בכלל מאז שגיא לוזון הגיע. זה משחק שתלוי בנו, אנחנו יותר איכותיים וצריכים להיות נחושים כמו במשחק מול הפועל ת"א. לתת הכל על המגרש ולא לתת לפ"ת את התחושה שהיא יכולה להוציא שלוש נקודות".

על עתידו של יוסי בניון אמר יחזקאל: "הוא יקבל את ההחלטות שלו בעצמו, הוא מספיק בוגר כדי לעשות זאת. אני מאמן את אחד השחקנים הגדולים בכדורגל הישראלי, הוא יעשה את ההחלטות שלו בעצמו ואברך אותן לא משנה מה".

"האם ראוי שאאמן את בית"ר בעונה הבאה? אני לא מדבר על עצמי, יש מאמן - ניר קלינגר - וכרגע הוא בבית. הוא שותף לכל ההחלטות שלי, אני מדבר איתו שלוש פעמים בכל אימון ומקווה לראות אותו לידי כמה שיותר מהר. הוא ישוב בהדרגה. קודם נסיים את העונה ואחר כך נראה".

"מסע ההישארות לא הסתיים, מסתכלים עם עין אחת לוודא שאנחנו בחוף מבטחים", המשיך יחזקאל. "רוצים לנצח בכל משחק ולסיים את הסיפור בצורה מעשית כדי להתכונן לעונה הבאה".

איתמר ניצן הוסיף: "אנחנו מתכוננים למשחק הזה כמו לכל משחק. שמרנו על הפער מהקו האדום, אבל אם נהיה שאננים נמצא עצמנו באותו המצב. צריכים לסיים עם כמה שיותר ניצחונות. רוצים לסיים במקום הכי גבוה שאפשר. לא רוצה שניכנס לשאננות כי נוצרה אופוריה מבחינה תקשורתית. תמיד יש לחץ בבית"ר ירושלים, מי שלא יכול להתמודד איתו לא צריך להיות פה".

בנושא אחר ואחרי שהואשמה בעיכוב השופט בסיום המשחק מול הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים זוכתה שכן ההאשמות נגדה התבססו על עדות שמיעה בלבד.