מוגרבי צפוי לעבור למכבי פ"ת אם סכנין תרד

החלוץ במגעים עם המלאבסים. הקבוצה מהמגזר תחסוך את שכרו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.04.19 - 11:28
תחילת כתבה

לפני חמישה חודשים, בני סכנין איבדה את השחקנים החשובים ביותר שלה, פיראס מוגרבי, שקרע את הרצועה הצולבת. החלוץ עבר ניתוח לשחזור הרצועה ונמצא בתהליך שיקום ארוך, במהלכו עבר טיפולים באיטליה והקבוצה מהמגזר התדרדרה כל הדרך אל מתחת לקו האדום בעונה שצפויה להסתיים בירידה. כעת, נראה שיש קבוצה שמעוניינת בשירותיו במידה שזה אכן ייקרה: מכבי פתח תקווה, שכבר פנתה לנציגיו וצפויה להעניק לו חוזה גבוה ורב שנתי.

בתחילת חודש יוני, מוגרבי צפוי לשוב לפעילות. הוא מחזיק בחוזה בבני סכנין לשנתיים נוספות ושכרו מוערך בכ-160 אלף דולרים בעונה, אבל היא תתקשה לשלם אותו בליגה הלאומית.

בסכנין טרם דנו בנושא שחרורו של מוגרבי, אך כדי להימנע מתשלומים גבוהים היא עשויה להעניק לו את ברכת הדרך במציאת קבוצה. במצב העניינים הנוכחי, נראה כי מוגרבי ילבש בעונה הבאה את מדיה של מכבי פ"ת.

בתוך כך, בבני סכנין ישנה שביעות רצון מהחלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל שלא להעניש את המועדון בחומרה בעקבות השלכת שתי כוסות פלסטיק לכר הדשא. הדיין ישראל שמעוני החליט לשנות את סעיף האשמה בכדי לא להפעיל אוטומטית את עונש שני משחקי הרדיוס על תנאי וכרגע, שני משחקי הבית האחרונים שנותרו לה ישוחקו בדוחא.