דיווח: טרבזונספור צפויה להחתים את אוגו

יתאחד עם וואקמה? הסגולים במגעים עם הקשר שיעזוב את ב"ש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.19 - 12:26

תגיות: ג'ון אוגו

תחילת כתבה

פחות מיממה חלפה מאז שג'ון אוגו הודיע על כוונתו לעזוב את הפועל באר שבע בקיץ הקרוב ובתקשורת הטורקית כבר פירסמו היום (רביעי) כי הניגרי עשוי להתאחד עם חברו טוני וואקמה בטרבזונספור. עוד באוקטובר פרסמנו כאן באתר ערוץ הספורט על המלצת החלוץ הניגרי לקשר.

הקבוצה הטורקית, שהחתימה רק במהלך הקיץ האחרון את החלוץ ששיחק בהפועל באר שבע במשך שלוש שנים, רוצה כעת גם את הקשר בן ארצו ששיתף איתו פעולה בבירת הנגב וכבר פתחה במגעים מולו. "אוגו נחשב לחבר קרוב של וואקמה ויכול לשחק במספר מקומות בקישור", החמיאו לו בעיתונות הטורקית. אם יצטרף, יעשה זאת כשחקן חופשי, שכן החוזה שלו בבאר שבע מסתיים בתום העונה הנוכחית.

כזכור, רק אתמול אוגו פירסם פוסט מיוחד ברשתות החברתיות שהתייחס לעתידו ובו הוא כתב: "אחרי חמש שנים, החלטתי לא להמשיך את הקריירה שלי בהפועל באר שבע. כל מה שאני רוצה להגיד זה תודה לכל מי שהפך את זה לאפשרי בשבילי להיות כאן. תודה על כל הזיכרונות והתמיכה. ובמיוחד לקהל, תודה גדולה לכל אחד מכם. היעד הבא שלי? בבוא הזמן אעדכן את כולכם".

אוגו, שכבר היה מועמד לעזוב את האלופה היוצאת, בילה במדי ב"ש מאז תחילת עונת 2014/15. בשורות הקבוצה רשם 186 הופעות בכל המסגרות, כולל בליגה האירופית ובמוקדמות ליגת האלופות. הוא הספיק לכבוש 18 שערים ולבשל שמונה אחרים, אך בעיקר ייזכר לטובה על עצם היותו בורג מרכזי בחוליית הקישור ובפעולות שלא רואים בסטטיסטיקה.