רשמית: הפועל חדרה קיבלה ניהול תקין

רשם העמותות נתן את אישורו. קארצב בכה בהפסד למכבי ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.04.19 - 21:48
תחילת כתבה

הפועל חדרה זכתה הערב (ראשון) בבשורה מצוינת מרשם העמותות: לאחר סאגה ממושכת, שהגיעה עד לבית המשפט המחוזי, קיבלה הקבוצה מכתב רשמי שמבשר לה כי בעקבות התהליכים שביצעה, העמותה קיבלה ניהול תקין לשנת 2019.

בקבוצה ביקשו להודות מקרב לב למשקיפה שמונתה מטעם בית המשפט, אלונה בומגרטן, ומסרו: "לולא הליווי המקצועי והמסור שלה זה לא היה קורה. היא עשתה, עושה ותמשיך לעשות את העבודה בצורה מעוררת הערכה. הבטחנו וקיימנו, ואנו רוצים להודות לא רק לאלונה אלא גם לרשם העמותות, שאיפשר לקבוצה את התהליך כולו מבלי שייגרם נזק מקצועי לקבוצה".

אתמול, הפועל חדרה הייתה רחוקה שניות אחדות מהשגת נקודה מעודדת מאוד ממכבי תל אביב, אבל בדקה ה-95 ספגה שער דרמטי ונכנעה 1:0. אליאל פרץ, שמושאל מהאלופה, סיכם: "עמדנו מולה טוב כל המשחק והיה נורא מבאס לספוג בדקות אחרונות. יצאנו נאיביים".

מלבד חביב אוחיון, כל המושאלים ממכבי ת"א פתחו מולה. בחדרה ביקרו את קבלת ההחלטות של עדן קארצב, שאיבד את הכדור וביצע תיקול מסוכן שהוביל לאדום. בסיום המשחק, הקשר הצעיר בכה וקיבל תמיכה מחבריו. "היינו צריכים לשמור על התוצאה גם בעשרה שחקנים, עדן לא רצה לגרום לחסרון מספרי. זה קצת חוסר אחריות, אבל זה קורה ואין מה לעשות. המשחק הזה היה חשוב לו והוא חושב שלא היה אדום. יכול להיות שה-VAR טעתה", הסביר פרץ.

בחדרה באו בטענות לשופט, נאאל עודה על כך שלא השתמש במערכת ה-VAR כדי להרחיק את שרן ייני שתיקל את לוסיו. בנוסף, לטענתם לא היה צורך להרחיק את קארצב. מנשה זלקה נפצע במהלך החימום וייבדק.
 
אחרי שני הפסדים, בחדרה רצו לעצור את הסחף והיו אף פנטזיות להיות הראשונים שמנצחים את האלופה בליגה. "זה טוב לצאת עם מחמאות, אבל לא אחרי הפסד. אנחנו עולים באנרגיות כמו בכל משחק עם רצון לנצח, אבל העובדה שמכבי ת"א לא הפסידה עד היום גרמה לאנרגיות להיות מעט שונות", הודה פרץ. "עלינו קדימה, וכשאתה משחק התקפי מול מכבי ת"א אתה סופג, היו חסרים לנו לחימה ורצון במשחקים הקודמים והפעם החזרנו את זה".