בסכנין מעריכים: אבו יונס ודוכי לא יעזבו

היו"ר והמנכ"ל יודיעו רשמית. קנדיל וראדי עשויים להישאר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.05.19 - 09:50
תחילת כתבה

בני סכנין נעלה אמש (ראשון) את אחת העונות הגרועות שלה בשני העשורים האחרונים עם 2:0 ביתי לעירוני ק"ש. כתוצאה מכך, פחות מ-50 אוהדים הגיעו למשחק וקולם לא באמת נשמע. לפני המשחק הבטיחו אנשי סכנין ובראשם המאמן, אלדד שביט, שהקבוצה תשמור על ספורטיביות והיא בהחלט עשתה זאת, אך ההתקפה החלשה המשיכה ביכולתה והסוף ידוע לכולם.

עם שריקת הסיום השחקנים מיהרו לרדת לחדר ההלבשה בשקט מופתי. הנהלת סכנין רצתה להיפרד מליגת העל עם ניצחון, אך גם הם ידעו שמדובר במשימה קשה עד בלתי אפשרית. דקות ספורות לאחר שריקת הסיום החלו לפרק את שלטי הלדים שאינם נחוצים בליגה הלאומית.

סימן השאלה הגדול ביותר הוא סביב עתידם של יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס, והמנכ"ל, חאלד דוכי. השניים מאוכזבים מאוד מהירידה ואם לא די בכך, הם ספגו ביקורת מכל עבר, אך ההערכה היא שהם יישארו במועדון וירצו להשיבו לליגת העל. מסתמן כי בימים הקרובים יחליטו על כך באופן רשמי.

לאחר מכן צריכה להתקבל החלטה בנוגע למאמן. אלדד שביט, שהגיע שהמצב היה נראה כמעט גמור, מחזיק בחוזה לעונה נוספת, אך ממתין להחלטתה של הנהלת סכנין. כזכור, אחת הבעיות של סכנין העונה הייתה החלפת מאמנים בצורה סיטונאית.

בגזרת השחקנים, מחמוד קנדיל, מהראן ראדי ופיראס מוגרבי מחזיקים בחוזה לעונה הבאה, כשלסכנין יש אופצייה גם על עטאא ג'אבר. שני הראשונים עשויים להישאר בליגה הלאומית, במידה ולא יקבלו הצעה מליגת העל. עלי עות'מאן, מארון גנטוס, עלי אבו ריא, איהאב שאמי, איהאב גנאיים, חאלד חלאיילה, בהג'את בשיר ואוסמה חלאיילה ימשיכו במועדון וינסו לסייע לקבוצה להעפיל בחזרה לליגת העל.