חדרה ירדה מקלינגר, גוטמן ורון קלר ימונו?

פרסום ראשון: גולן רוצה צוות מאמנים, אופצית מימר על הפרק

רז זהבי ויגאל גולדשטיין  17.05.19 - 15:40
תחילת כתבה

רגעים ספורים אחרי פיטורי ניסו אביטן, הפועל חדרה החלה בחיפושים אחר מאמן חדש. כרגע נראה כי הקבוצה תרד מאופציית ניר קלינגר, כשההתלבטות היא בין שרון מימר, אורי גוטמן ורון קלר. כבר נערכה פגישה עם גוטמן לפני כחודש, אך גם אופציית קלר, ששימש כעוזרו של אביטן בשנתיים האחרונות, עדיין על הפרק.

בתוך סערת אביטן, יועץ המועדון, אורן גולן, אסף את כל קברניטי המועדון ואמר להם: "סיימנו את סאגת ניסו אביטן, אף אחד לא מתראיין בנושא". גולןהחליט כי השלושה הם המועדמדים הסופיים לאימון הקבוצה וצפוי להיפגש בתחילת השבוע עם גוטמן ומימר בכדי לקבל החלטה. גולן לוקח ברצינות את אופציית רון קלר ואף שוקל למנות את גוטמן וקלר כצוות מאמנים נוסח דראפיץ וברדה בנתניה. גולן הסביר כי הוא החליט למנות לתפקיד אך ורק מאמן רעב וצעיר, מתכונת שהצליחה בשנתיים האחרונות עם אביטן.

גולן הדגיש כי בשלב זה הוא נוטה לכיוונם של אורי גוטמן ורון קלר כצוות, מאחר ומדובר באנשי מקצוע נקיים מכשלונות ורעבים להצלחות, אך גם ציין כי יש לו הכרות מוקדמת ואישית חיובית עם שרון מימר ולפיכך, למרות הכישלון שלו בהפועל חיפה ושיא שלילי בדמות 11 משחקים ללא ניצחון, הוא לא פוסל אותו על הסף. כחלק מהפקת הלקחים מההתנהלות הנאיבית והתמימה של המועדון מול ניסו אביטן ומאחר והקבוצה חיה מכספי ציבור, המאמן הבא יחוייב לחתום על הסכם של חודש פיצוי בלבד במקרה שעבודתו תופסק במהלך העונה.