רוני אוואט ומשה אוחיון מונו למאמני אשדוד

כפי שפרסמנו לראשונה, השניים יחליפו את אבי בוחבוט. גורדנה ימשיך בקבוצה

גיל לוין
גיל לוין  27.05.19 - 18:25
תחילת כתבה

מ.ס. אשדוד ממשיכה בהכנות לעונה הבאה. הקבוצה הודיעה הערב (שני) על מינויים של רוני אוואט ומשה אוחיון למאמנים בחוזה לשנה אחת. אוואט ישוב לקדנציה שנייה במועדון והשניים יעבדו בצוות. הפרטים סוכמו בפגישות שנערכו אתמול והיום בין אוואט ואוחיון לבין ג'קי בן זקן.

לחצו לידיעה על הפרסום הראשון של מועמדות רוני אוואט

הייתה התלבטות בעמדת עוזר המאמן בין אלי לוי שמאמן את קבוצת הנוער לבין משה אוחיון כשלבסוף הוחלט לאפשר לאחרון הזדמנות נוספת להוביל את הקבוצה אחרי חצי השנה האחרונה.

כזכור, בן זקן הצהיר כי יבצע בדק בית במטרה לייצב את הספינה ולמנוע החלפת מאמנים תדירה ועתידית, כפי שחווה בעונות האחרונות. כחלק מהמסקנות, החליט האיש החזק באשדוד כי עליו להפוך מעורב יותר בפן המקצועי של הקבוצה ולהציב מאמן ללא אגו, שדומה בדעותיו לשלו ויהווה מעין שותף.

מאשדוד נמסר: "אנחנו גאים במינוי שני מאמנים מקומיים, שגדלו במועדון ומשרתים אותו נאמנה במגוון תפקידים מזה שנים רבות. אנו מבקשים להודות למאמן אבי בוחבוט על תרומתו הגדולה למסע ההישרדות המופלא של הקבוצה בחצי העונה האחרונה ומאחלים לו הצלחה בכל אשר יפנה".

בוחבוט מסר בתגובה: "אני רוצה להודות לג'קי על האמון שנתן בי, על הערכה לדרך הארוכה שעשיתי ואמשיך לעשות בכדורגל הישראלי ועל המנדט להביא את היכולת המקצועית שלי לטובת המועדון. עברתי במהלך התקופה, יחד עם השחקנים הנפלאים, צוות האימון, האוהדים וההנהלה תקופה אינטנסיבית ומלאה בחוויות וניצחונות שכאמור השפיעו וסייעו בהשארת המועדון בליגת העל - כנגד כל הסיכויים. אלה רגעים שאקח איתי לכל החיים.

"לאורך כל הדרך כיבדתי את המבקרים, למרות הציניות בתחילת הדרך. אני מודה להם גם היום כי הם נתנו לי אנרגיות ודחיפה שיחד הפכו אותי ליותר חד בדרך להשגת כל המטרות שהצבנו. יש עוד הרבה דברים טובים לדבר עליהם ונעשה זאת בזמן הנכון. עכשיו באופן רשמי אני פתוח להצעות חדשות ומעניינות ומאחל הצלחה מכל הלב למועדון ולאוהדים".

מוקדם יותר רועי גורדנה הבטיח את הישארותו במועדון לשנתיים נוספות על אף שעדיין קיימים חילוקי דעות בנוגע לכספים. בנוסף, כמו גם בנצי מושל ורועי משפתי חידשו את חוזיהם. אמש (ראשון) נפגש גורדנה עם הנהלת המועדון במטרה לסכם את תנאיו. כמו כן, במהלך השיחה הובטח לקשר כי יהפוך דמות משפיעה במועדון וכי הסגל בעונה הבאה יבנה סביבו. בנוסף עלתה גם האופציה לאופק מקצועי במועדון.

מזה כמה שבועות שבעיר הנמל מנהלים שיחות תכופות עם הקשר, שהגיע בחלון ההעברות של ינואר והפך לאחד השחקנים הדומיננטים והמשמעותיים בקבוצה. אחרי שמשך לא מעט תשומת לב בחצי העונה האחרונה, זכה גורדנה ללא מעט פניות ביניהן מהפועל חיפה ומהפועל תל אביב ולאחר לבטים רבים, מסתמן שישאר בעיר הנמל.

מנגד, על אף הניסיונות לשאול את שגיב יחזקאל לעונה נוספת באשדוד, מכבי ת"א מימשה עליו את האופציה וכעת יחפשו בקבוצה הדרומית חלוץ אחר.