"אני שמח לראות שהכסף שהשקעתי הציל את מכבי"

"שחקני הנוער שמובילים היום צמחו בתקופה שהשקעתי ובניתי מחלקה חדשה"; "יש לי מקום בהיסטוריה המפוארת של מכבי ת"א"; "מיץ'? בעלים נהדר". אלכס שניידר, האיש שהבריא את הצהובים והעביר אותם לגולדהאר, מדבר: "אני לא אחזור לכדורגל הישראלי"

אור אבולעפיה
אור אבולעפיה  29.05.19 - 14:50

תגיות: אלכס שניידר

תחילת כתבה

 הרבה לא זוכרים, אבל לפני ימי מיץ' גולדהאר במכבי ת"א, למשך תקופה קצרה, בראש המועדון עמד אלכס שניידר. יהודי שניסה להחזיר את המועדון הצהוב לימיו היפים, אבל נכווה מהר והשאיר את הקבוצה למיץ', ללא חובות. בלעדיו, אולי לא היינו מכירים את המועדון בצורתו הנוכחית.

"אני יכול רק להגיד שאני עוקב אחרי המועדון ואני שמח לראות שהוא מצליח. במיוחד עם שחקנים שגדלו במחלקת הנוער של מכבי ת"א", שניידר מספר לערוץ הספורט, "השחקנים האלה התחילו את הקריירה שלהם במכבי ת"א בזמן שאני השקעתי ובניתי מחדש מחלקה חדשה, שתפתח שחקנים צעירים לקבוצה הראשונה".

שניידר סיפק שהוא מרוצה לראות את הצלחת הצהובים היום: "אין ספק שלראות את מכבי ת"א מצליחה היום נותן לי סיפוק גדול. זה משמח לדעת שכל הכסף שהשקעתי כדי להציל את המועדון מפירוק עשה את ההבדל והצלחתי להוביל את הקבוצה למקום טוב. אין ספק שהצלחנו להשאיר חלק בהיסטוריה המפוארת של מכבי ת"א".

בהמשך, הבעלים לשעבר הבהיר שאין בכוונתו לחזור כבעלים לישראל: "אני נהנה מאוד להיות אוהד, אין לי כוונה להוסיף ריגוש חדש לחיים שלי בשלב זה".

בסיום, שניידר שלח מסר לגולדהאר ולאוהדים: "אני מאחל למועדון, לגולדהאר ולקהל אושר ועוד הצלחות. אני רוצה להגיד שגולדהאר הוא בעלים נהדר שעשה המון עבור המועדון. העבודה שלו היא הוכחה שהשקעה כלכלית וניהולית מביאה פירות. הוא הביא מאמנים טובים וצוות טוב שהובילו את הקבוצה לעמוד במשימה".