דור מיכה: "שמעתי שאיתן טיבי עוזב. זו אבידה גדולה"

קשר מכבי תל אביב חשף בהשקת המדים החדשים שהבלם ייפרד אחרי שבע שנים. והוסיף: "רוצה להשתפר ולשחק טוב יותר, עדיין לא ויתרתי על החלום האירופי, אך זה לא תלוי בי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.06.19 - 12:25
תחילת כתבה

אחרי שבע שנים, איתן טיבי יעזוב את מכבי תל אביב. בהשקת המדים של הצהובים לעונה החדשה, דור מיכה סיפר: "שמעתי היום שטיבי עוזב לקבוצה אחרת. זאת אבידה גדולה מבחינתנו ואני מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם".

טיבי הגיע למכבי ת"א בקיץ 2012 והיה שותף לזכיה בארבע האליפויות שלה. בניגוד לשש השנים שקדמו לה, בעונה החולפת הוא איבד את מקומו בהרכב לשחר פיבן וז'איר אמאדור ובילה בעיקר על הספסל.

דור מיכה דיבר בנוסף על ליגת האלופות והרכש: "בכל עונה יש התרגשות. באים בכל הכוח למוקדמות ליגת האלופות. טוב שיש שקט, לראשונה אחרי הרבה שנים ממשיכים עם אותו צוות. מאמין שהרכש יגיע. מכבי ת"א תמיד לוקחת את הזמן ובסוף מביאה שחקנים, מאמין שזה יקרה גם הפעם".

מיכה זכה בתואר שחקן העונה הקודמת ודיבר על המטרות לעונה הקרובה: "רוצה להשתפר עוד ולשחק טוב יותר. המטרות הקבוצתיות לא משתנות. רוצה לעשות עוד קפיצת מדרגה בקריירה. לא ויתרתי על החלום האירופי, אבל זה לא תלוי בי. עדיין לא הייתה לי הצעה מספיק מפתה כדי לעזוב בית חם כמו מכבי, אם זה יקרה, אשקול את עתידי".