"לא נוכל להתחרות כלכלית עם ב"ש על אלמוג"

הקשר יחזור לנתניה? אולסק מעדיף את ה-MLS על מכבי חיפה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.06.19 - 08:15

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

"לא נוכל להתחרות כלכלית עם הפועל ב"ש, אבל אם אלמוג יגיע, הוא יקבל אצלנו את הבית הכי חם שאפשר לבקש", כך אמרו בנתניה לגבי האפשרות שקשר נבחרת ישראל, אלמוג כהן, יגיע דווקא אליהם ולא לבירת הנגב.

מעבר לכך שמדובר בסגירת מעגל, שכן כהן יצא ממכבי נתניה לחו"ל, הוא גם נחשב להחתמה מקצועית מעולה ואישיות שתגרום להאצת מכירת המינויים מצד הקהל. במקביל, ניקולאס אולסק הבהיר לנתניה כי הוא מעדיף את ליגת ה-MLS על פני מכבי חיפה. הקשר מחזיק בסעיף יציאה של 200 אלף דולר בלבד, ולכן במועדון פנו לכהן שעשוי להחליפו במרכז השדה.

עסקת עלי מוחמד עדיין לא נסגרה באופן סופי ובמכבי נתניה עוד ממתינים לתשלום של בית"ר ירושלים תמורת הקשר. להבנת אנשי הקבוצה, הניז'רי טרם חתם על החוזה. "מבחינתנו העסקה נעולה". אותו גורם העריך שבסופו של דבר העסקה תיחתם.

החלוץ שובל גוזלן, שקיבל הצעה ממ.ס אשדוד, מעוניין להוכיח את עצמו במחנה האימונים. בסביבתו של השחקן טענו כי הצוות המקצועי מעוניין להעניק לו הזדמנות, בעוד גורמים אחרים מראים לו את הדרך החוצה, ככל הנראה בשל החוזה בו הוא מחזיק. גם השחקנים תמכו בגוזלן: "שובל יכול לעזור לנו מאוד, גם על המגרש וגם בחדר ההלבשה".