אפקט כהן: נתניה בדרך לשבירת שיא המנויים

התעוררות בקרב הקהל. אולסק צפוי לעזוב בעקבות הגעת הקשר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.06.19 - 07:03
תחילת כתבה

במכבי נתניה מקווים לשבור את שיא המנויים בתקופת אייל סגל, שעומד כעת על כ-3460. בעקבות החתמתו של אלמוג כהן, שנחת אמש (רביעי) בארץ, וצירופו הקרוב של רועי קהת, חלה התעוררות גדולה בקרב האוהדים ומאז ההכרזה על חתימת השחקן נרכשו מאות מנויים והיהלומים עומדים על קרוב ל-2600 רכישות, שמונה ימים לפתיחת האימונים.

"אייל סגל עשה בית ספר לאלונה ברקת, יענקלה שחר ומיץ' גולדהאר, כשהצליח להביא ליגיונר בכיר לארץ", החמיאו במועדון לבעלי נתניה, שפעל בשקט והכניס את היד עמוק לכיס אחרי שחרורו של עלי מוחמד.

על הפרק עוד מתוכנן צירוף מגן שמאלי, כשהשם המוביל הוא של סאן מנחם, מגנה של מכבי חיפה. במקביל, נתניה מחפשת אחר בלם זר והמועמד המוביל הוא רומן גולובארט, איתו החל מו"מ כפי שפורסם אתמול לראשונה בערוץ הספורט. על פי גורמים בקבוצה הקפריסאית הועברה כבר טיוטת חוזה בין הקבוצות ונתניה תשלם 150 אלף יורו על רכישת השחקן.

בנתניה מחפשים לשלם כמה שפחות עבור הבלם, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת, אבל סלאמיניה, הקבוצה הקפריסאית בה הוא חתום, מעוניינת לשחררו. השחקן עצמו הביע נכונות להגיע לישראל ואף התייעץ עם מספר שחקנים ספרדים ששיחקו בארץ בשנים האחרונות. "מדובר בשחקן מצוין ומהיר אבל גם כזה שסופג המון צהובים", אמרו גורמים המעורים במו"מ.

השחקן עצמו אישר שמתנהל מו"מ בשיחה עם ערוץ הספורט מביתו שבספרד. בעקבו צירופו של אלמוג כהן, ניקולאס אולסק שמחזיק בסעיף יציאה ל-mls יעזוב. "אין טעם לאלמוג כהן, סתיו פיניש וניקולאס אולסק יחד", הסבירו בנתניה.

אחת המחוות שבמועדון רוצים לעשות היא העברת החולצה מספר 8 מיחמיר היקה לקפטן המיועד. לדעת שחקנים בנתניה, האלבני לא צפוי להתנגד. רועי קהת, שצפוי לחתום בימים הקרובים לשנתיים, עשוי לקבל את החולצה מספר 19 ששייכת ליונס מלדה. קהת יגיע היום לחתום.