רשמי: רועי קהת חתם בנתניה לשנתיים

כפי שפורסם, הקשר עזב את חיפה. במועדון מחכים לשחרור עזרא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.06.19 - 15:00
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי: רועי קהת שחקן מכבי נתניה. כפי שפורסם לראשונה ב"ערוץ הספורט", הקשר הגיע היום (שישי) למתחם האימונים וחתם על חוזה לשנתיים הקרובות עם אופציה לשנתיים נוספות. השחקן, שוויתר על חלק נכבד משכרו במכבי חיפה כדי להצטרף ליהלומים, מיועד להיות שחקן מפתח העונה בסגל של סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה.

במועדון מחכים לשחרורו של חן עזרא שמנסה להגיע עם הפועל ב"ש לסיכום על פיצוי או לחילופין שאלונה ברקת תשלים לו את השכר אותו אמור היה להרוויח בדרום. במסגרת ההסכם עם מכבי נתניה. הבעלים אייל סגל והמנכ"ל ניב גולדשטיין מחכים לאיתות מצד השחקן אחרי שיגיע לסיכום סופי עם המועדון שלו.

עזרא כבר הביע רצון להגיע לנתניה ולשחק לצד חברו הקרוב אלמוג כהן. "עזרא, כהן, קהת, קניקובסקי, פיניש ואברהם זה קישור מצוין", אמרו בנתניה והחמיאו לאייל סגל שעם ההחתמות האחרונות יגרום לתקציב שכר השחקנים לגדול משמעותית מהעונה שעברה. התקציב יעמוד על למעלה מ-30 מיליון שקלים - תקציב שיא בנתניה מאז ימי דניאל יאמר.

סגל עוד מתעתד להחתים מגן שמאלי ובלם כשכפי שפורסם בערוץ הספורט, הוגשה הצעה רשמית לסלאמינה הקפריסאית עבור הבלם הספרדי בן ה-27, רומן גולובארט. הבלם הביע נכונות להגיע לישראל וההערכה בקפריסין שעד תחילת השבוע העסקה תיסגר.

לטענת גורמים בקבוצה, האפשרות שסאן מנחם שמעוניין להצטרף מתרחקת נוכח הרצון של מכבי חיפה בשלב זה להשאירו בתוכניות המקצועיות. במקרה כזה לא מן הנמנע שנתניה תנסה להחתים את מתן בלטקסה אותו רוצה גם בני יהודה ותג המחיר שלו עומד על 900 אלף שקלים. בנתניה הכחישו שניקולאס אולסק דורש לעזוב ללא תמורה והבהירו כי במסגרת החוזה שלו הוא יכול לעזוב תמורת 200 אלף דולר לליגה הבכירה.