רשמית: אלמוג כהן חתם ל-4 שנים בנתניה

הקשר יחזור לקדנציה שנייה. היהלומים ממתינים לגולובארט

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.06.19 - 12:42
תחילת כתבה

אמנם זה כבר היה ידוע מראש, אבל עכשיו זה רשמי - אלמוג כהן חתם היום (שלישי) על החוזה ויעביר את ארבע העונות הקרובות במכבי נתניה. הקשר יחזור לישראל אחרי תשע עונות בגרמניה וישוב לקדנצי שנייה בקבוצת נעוריו. במקביל, היהלומים ממתינים לבלם הספרדי, רומן גולובארט, שעל סיכומו פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

"זה מרגיש נפלא", אמר כהן בראיון כשנחת בשדה התעופה. "הייתה החלטה לא קלה, היה לי מאד קשה. יש עוד עבודה לעשות. בסופו של דבר מה שנתן את ההחלטה הסופית זה הרצון להיות קרוב לבית, קרוב לקבר של אמא. בסופו של דבר אני שלם עם עצמי. תואר? לא רוצה לדבר על זה. נתניה זה הבית שלי, רוצה רק לעבוד במגרש. לא אחד שאוהב לדבר בתקשורת, זה לא אני. אני בא לתת 100% במגרש. אני אישית מאד אוהב את ב"ש ומכבד אותם. בסופו של דבר הלכתי עם הלב והרגשתי שאייל סגל התאבד עליי. מה שהוא עשה פה זה בלתי רגיל".

על פי מתווה העסקה של גולובארט, נתניה תעביר 150 אלף יורו לסלאמינה והשחקן יחתום לשנתיים וישתכר על פי ההערכות כ-160 אלף יורו, לא כולל מענקים. גולובארט גדל במחלקת הנוער של אספניול ובקריירת הבוגרים שלו עבר במועדונים מכובדים כמו וויגאן האנגלית וקלן הגרמנית, כשמאז הוא הספיק לשחק גם בראסינג פרול, מורסיה, אלצ'ה, מרידה וכאמור סלאמינה הקפריסאית ממנה הוא יצטרף לנתניה.

בינתיים, המגן אביב סולומון יצטרף לאימוני מכבי נתניה וייבחן במטרה להרשים ולזכות בחוזה.