הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לוי לא יחזיק יותר מ-10 שניות על הספסל"

אחרי שהקשר פתח את ליבו בראיון מיוחד, בעלי היהלומים, אייל סגל, ירה חזרה בפוסט בקבוצת האוהדים: "הוא לא מתאים מקצועית ל-90 דקות ולא יחזיק יותר מעשר שניות על הספסל. בואו נשים את הכל בצד ונזכור לו את הרגעים היפים. הגיע הזמן להתרכז בעיקר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.19 - 11:55
תחילת כתבה

"טעיתי כשעזבתי את מכבי נתניה, קיבלתי בומבה" - זו גולת הכותרת של הראיון המיוחד שנערך עם ערן לוי אמש (רביעי). אותו ראיון יצר לא מעט גלים בקרב אוהדי היהלומים, שרצו לראות את מי שכיכב במועדון חוזר למגרשים, אלא שהבוקר הגיעה התשובה של איל סגל, בעלי הקבוצה, שלא נשאר חייב ופירט את כל הסיבות לפיהן לוי כבר לא מתאים להיות חלק מהמועדון.

"מצד אחד אוהדי נתניה טוענים בכל במה אפשרית שהם מייחלים למועדון מקצועני בקדצמת הבמה", הסביר אייל סגל בפוסט מיוחד שכתב בקבוצת האוהדים. "מהצד השני, יש כאן לא מעט שחוזרים על אותם משפטים שהם האנטיטזה לאותה ציפייה. 'השחקן ביקש סליחה'; 'תמחלו לו'; נתן לנו חמש שנים, מגיע לו'; 'תחזירו אותו לשנת פרישה ואז בתפקיד במועדון' ועוד, ועוד, ועוד".

אלא שמיד לאחר מכן הבעלים ירה לכל עבר ונתן את הגרסה שלו לדברים: "אז התשובות הן כאלה: 1. אף אחד לא קיבל נתן מעצמו חמש שנים, ערן שיחק, קיבל שכר לא מבוטל (גם כשהושבת כתוצאה מפציעה במשחק שכונתי, שאירוע שהיה אמור להוביל לסיום החוזה שלו) וכמו כולם בגלל עונה קשה כלכלית הוא קיבל שכר באיחור, אך בסופו של הליך קיבל את הכסף עד השקל האחרון. 2. הסליחה או המחילה לא היו מעולם המניעה להחזרת השחקן ולכן כיבדנו את בקשתו להיפגש, לשוחח ולהתנצל, אבל כל עוד לא נחשוב שערן יכול לתרום, הוא לא יחזור".

"3. מועדון כדורגל שהוא גוף ללא כוונת רווח לא מחלק תפקידים רק כי מגיע למישהו", המשיך סגל. "מועדון כדורגל ממנה בעלי תפקידים על פי הצורך ואת המתאימים ביותר לתפקיד. עצם היותך שחקן ענק לא הופך אותך למתאים לתפקיד מקצועי או ניהולי. 4. כשכל אחד מאיתנו מביט במראה ומדמיין את הקבוצה שהוא רוצה לראות, הוא לא רואה את ערן לוי מודל 18/19 כחלק מהקבוצה. אתם יודעים שערן לא מתאים מקצועית לתשעים דקות, ומכיוון שברור לכולנו שהוא לא יחזיק יותר מעשר שניות על הספסל כמחליף ל-25-30 דקות, איש לא היה רוצה לראות את ערן לוי שבע רצון"

בעלי מכבי נתניה הוסיף וחתם את הפוסט: "5. מכל הסיבות הטובות הללו, בואו נשים את נושא ערן לוי בצד ונמשיך לכבד אותו ולזכור לו את ימיו הטובים. אם בעתיד הוא ירצה לחוות במחיצתינו פרידה מרגשת, נשמח לכבד אותו. 6. יש לנו עונת מלפפונים לסיים ואימון פתיחה בראשון, בואו נתרכז בעיקר".