הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוקאביצה האריך את חוזהו במדי מכבי חיפה עד 2021

למרות הרצון לעבור לליגה הסינית, החלוץ הסכים לקיצוץ בשכרו וירוויח 500 אלף דולרים לאורך כל התקופה. השחקן: "לא עוזבים מועדון גדול כ"כ מהר. המקום הזה הפך לבית שלי"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.07.19 - 16:14

ניקיטה רוקאביצה ממשיך במכבי חיפה. החלוץ האוסטרלי, המחזיק באזרחות ישראלית, האריך היום (רביעי) את חוזהו במדי הירוקים עד 2021. "שמח להמשיך במכבי חיפה, מועדון שהפך לבית שלי. היו לי עוד הצעות, אבל לא כל כך מהר מוותרים על מועדון גדול עם קהל יקר. אני מתגעגע לקהל הירוק", אמר רוקאביצה אחרי החתימה.

המו"מ עם חיפה ידע עליות וירידות לאור הרצון של רוקאביצה לעבור בסין, שם לא היה נחשב לזר, נוכח דרכונו האוסטרלי. ההצעה הראשונה של מכבי חיפה עמדה על עונה אחת בלבד, השחקן סרב. בשבוע שעבר, בטרם המריא למחנה האימונים בהולנד, יעקב שחר נפגש עם רוקאביצה בת"א והעלה את ההצעה לשנתיים.

בזמן שהייתו במחנה, שוחח הבעלים שוב עם השחקן בטלפון ורק אז נסגרה העסקה. רוקאביצה ירוויח כ-500 אלף דולר לאורך כל התקופה, לא כולל מענקים. הסיבה לקיצוץ משכרו של 25 אחוזים מהעונה הקודמת, היא העובדה שרוקאביצה נחשב לשחקן ישראלי, וכעת הקבוצה משלמת עליו כפול מס ממה שהייתה רגילה בטרם קיבל אזרחות.

רוקאביצה, שהגיע לסמי עופר מבית"ר ירושלים בקיץ 2016, הבקיע בעונה האחרונה 9 שערים ב-37 הופעות והוסיף שני בישולים שעזרו למכבי חיפה לסיים במקום השני ולהשיג את הכרטיס למוקדמות הליגה האירופית.