"דגני וגוטליב? לכולם אפשר למצוא מחליף"

צפו בניסנוב במגרש פתוח: "פלייאוף עליון זו לא מטרה, זו חובה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.19 - 18:29
תחילת כתבה

"אני די מרוצה. שחקנים שהמאמן רצה ברובם הבאנו. מחכים שהעונה תתחיל", פתח ניסנוב. "לדעתי הפועל חייבת להיות בפלייאוף העליון. זו לא מטרה, זו חובה. אני יכול לדבר עלינו ולא על קבוצות אחרות, אני חושב שהבאנו רכש די טוב. ג'ראפי, אינברום, בוזגלו ואלטמן יחד עם השלד משנה שעברה, אני חושב שיש לנו קבוצה של פלייאוף עליון ואנחנו צריכים להיות שם".

לגבי דגני וגוטליב הוסיף: "זה חלק מהביזנס, שחקנים הולכים ובאים. אני בדעה שלכולם אפשר למצוא מחליף. אדי היה לו חלום מספר שנים לשחק ברוסיה. הייתה לנו הצעה יותר גבוהה מקבוצה בארץ, זה היה החלום שלו וצריך לתת לשחקנים להגשים את חלומם לפעמים. לדגני יש חוזה וסעיף יציאה. החתמנו אותו ל-4.5 שנים בסכומים לא קטנים של קבוצה בליגה לאומית. הוא מוערך, לא חשבנו שבגילו קבוצה תיתן לו חוזה ארוך טווח וסעיף יציאה כזה".

"אנחנו מאד רוצים שיישאר, אני חושב באופן כללי ששחקנים צריכים לקבל שדרוג אחרי שנשארנו בליגת העל. אני בטוח שהוא רוצה להישאר בהפועל ת"א. אנחנו בכלל לא חושבים שצריך לתת שדרוג אחרי עונה כזאת. אני בטוח שגם בפחות כסף הוא ירצה להישאר. יכול להיות שהציעו לו הרבה יותר ואנחנו לא נהיה במשחק הזה. אנחנו משתדלים לא לעשות את טעויות העבר ובכל זאת להיות קבוצה טובה".

ניסנוב דיבר גם על נושא שיר צדק: "הוא שחקן של ב"ש. לא משוחרר מהם, ואם הוא יגיע להסכמות - אז כן, הוא שחקן שמעניין את המאמן שלנו וכרגע הוא לא שחקן שרלוונטי לדבר עליו. אליסון דוס סנטוס? אני לא אכנס לגבי שמות השחקנים. אתם יכולים לשאול את המאמן, יש לו יד חופשית מאיתנו במסגרת התקציבית להביא איזה שחקן שירצה. לוסיו? הוא חתום בחדרה, ובכדורגל הדברים מאד דינמיים. המטרה שלנו להתחזק בעוד שחקן או שניים. אני לא יכול להגיד בדיוק באילו מקומות אנחנו צריכים חיזוק".

הבעלים התייחס להגדלת התקציב: "באופן אוטומטי התקציב עלה, כשאנחנו נעבור לבלומפילד ואני מקווה מאד שזה יקרה כבר בתחילת העונה, התקציב אוטומטית עולה. בבלומפילד יש הכנסות הרבה יותר גדולות מאשר פ"ת, וזה משהו שהיה בתכנית העסקית שישבנו על העונה הזאת. עברנו את ה-7,000 מנויים, הקהל התגעגע מאד לבלומפילד, אני מקווה שנגיע ל-10,000. בעיריית ת"א חבר'ה רציניים שהבטיחו לא פעם אחת שהמחזור הראשון יתקיים בבלומפילד. אני נוטה להאמין להם, למרות שזה לא נראה ככה".

כשנשאל אם הוא מאוהב בתקפיד של בעלים, ענה: "לא, ממש לא. אני לא אכנס לזה ואשתדל לדבר על זה כמה שפחות. אני לא חושב שזה נכון להפועל וטוב לה שהיא נמצאת על המדף כל הזמן. אנחנו מקווים שיבוא מישהו שימנף את הפועל למקומות יותר גבוהים. אם לא, אני מבטיח שנעשה הכל להביא את הפועל למקומה בזמן הקצר ביותר. אביטן? מערכת היחסים עם ניסו מאד טובה".