סאקו טורה ויונתן לוי יחתמו בנס ציונה

הגמבי צפוי לפתוח מול הפועל ת"א. גם ווייטנס מתקרב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.08.19 - 16:12
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה בדרך לחיזוק משמעותי: במועדון הגיעו לסיכום עם מכבי חיפה על השאלת שני שחקנים. המגן שמאלי/בלם, יונתן לוי שמתאמן עם הקבוצה כבר תקופה ארוכה, אך לא שותף במשחק רשמי יחתום מחר ויעבור בבקרה.

כמו כן, הקשר הגמבי, סאקו טורה יחתום מחר על חוזהו שיופקד גם הוא בבקרה. טורה נמצא בהתרשמות עוד בטרם היציאה למחנה האימון והייתה התלבטות מכיוון שהוא תופס עמדה של זר, אך בסופו של דבר הוחלט לצרפו. טורה צפוי לפתוח בהרכב הקבוצה מחר נגד הפועל תל אביב.

שחקן נוסף שמתקרב לנס ציונה הוא הבלם הבלגי, דרייס וויטנס שרב הפערים נסגרו והוא נמצא על סף סיכום. הבלם בן ה-28 נמצא בשבוע האחרון במו"מ עם העולה החדשה וצפוי לחזק את מרכז ההגנה.

סביאן לילאיי שלא שותף במשחק האחרון נגד הפועל רעננה צפוי לפתוח ב-11 של עמיר תורג'מן, כמו גם אופיר מזרחי שנכנס כמחליף במשחק האחרון. סהר לוי הפצוע ייעדר. במרכז ההגנה ישנה התלבטות בין איתי עוזרי לאושר אבו, כשרומריק אטו צפוי לשחק במרכז ההגנה.

הרכב משוער: עומרי גלזר, בן סיטלקול, רומריק אטו, איתי עוזרי (אושר אבו), רז נחמיאס, סביאן לילאיי, סייקו טורה, גיא בדש (אילון ירושלמי), אופיר מזרחי, רז שטיין וניר שרון.

הדפס