דמארי שב להפועל ת"א: לא ראיתי את עצמי במקום אחר

שלושה ימים אחרי שהודיעו על שחרורו של הקפטן בעונה הקודמת, האדומים חזרו בהם. החלוץ ירוויח את אותו השכר (220 אלף דולר), אבל רובו יהיה מורכב מפרמיות ונקודות

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.08.19 - 19:59
תחילת כתבה

רק לפני שלושה ימים עומר דמארי שוחרר מהפועל ת"א והנה היא כבר מצאה חיזוק להתקפה. איך קוראים לו? עומר דמארי. האדומים הגיעו הערב (ראשון) לסיכום עם החלוץ, שבכל זאת יפתח את העונה עם האדומים ויחתום רשמית על החוזה מאוחר יותר, עם צאת ט' באב.

"הפועל תל אביב זה הבית שלי ולא ראיתי את עצמי משחק בשום מקום אחר. חשוב לי להודות להנהלה, שלאורך כל הדרך נתנו לי להרגיש רצוי במועדון וכמובן לקהל, על האהבה והתמיכה האדירה שקיבלתי, זה לא מובן מאליו. התרגשתי מאוד. אני שמח שהגענו להבנות ומבטיח לעשות הכל בשביל לשמח אתכם בבלומפילד העונה", אמר דמארי.

הבעלים איציק ניסנוב הוסיף: "אני שמח שעומר דמארי נענה להצעתנו ובחר להמשיך ולשחק בהפועל תל אביב, חשוב להבהיר שמראש לא רצינו להיפרד - ולבסוף נמצא המתווה שעומר כן ימשיך. כולנו מאושרים שהוא איתנו ואני מקווה שיצליח לשחזר את היכולת שלו ולחזור להיות עומר שכולנו מכירים. יאללה הפועל".

דמארי שב להפועל ת"א אחרי שהסכים לחוזה החדש שהוצע לו עוד לפני שבוע וחצי - חוזה עם שכר נמוך יותר ממה שהיה לו בחוזה המקורי (לפיו הרוויח כ-220 אלף דולר). לפי המתווה החדש, החלוץ יקבל את אותו שכר, רק שחוזהו יהיה מורכב ברובו מפרמיות ומנקודות, בעוד עוד שכר הבסיס שלו יהיה נמוך. המשמעות: אם דמארי ישחק הוא ירוויח, אם יישב ביציע - אז לא.

כזכור, דמארי שוחרר מהפועל ת"א ביום חמישי האחרון כשבהועדון המועדון נמסר שהצדדים החליטו על פרידה משותפת. מיד לאחר מכן הוא כבר היה בדרך לקבוצת נעוריו, מכבי פ"ת, אבל אז הגיע טוויסט בעלילה, שהוביל לחזרתו המהירה של השחקן לשורות האדומים.

כידוע, אחרי שדמארי נפצע בברך בשנה שעברה ונותח, הנהלת המועדון הכניסה סעיף לפיו אם לא יהיה כשיר במאת האחוזים, חוזהו לא נכנס לתוקף לשנה הנוספת. לפני שהחליטו על פרידה, הבעלים הציעו לדמארי לחתום על חוזה חדש עם שכר נמוך מחוזהו המקורי, שמתבסס, כאמור, על נקודות.

לאחר עזיבת דמארי, אוהדי הפועל ת"א מחו וכ-100 מהם פוצצו את אימון הערב בשבת. בהמשך גורמים במועדון ציינו כי הם קיבלו מסרים לפיהם החלוץ שוקל להמשיך במועדון לפי מתווה השכר החדש שהוצע לו, מה שאכן הוביל לקאמבק.