סאקו טורה ויונתן לוי הושאלו לנס ציונה

שני השחקנים ממכבי חיפה עשויים לפתוח מול הפועל ת"א בטוטו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.08.19 - 12:10
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, קשר מכבי מכבי חיפה, סאקו טורה הושאל היום (שני) לסקציה נס ציונה. הקשר הגמבי בן ה-19 נרכש הקיץ ע"י מכבי חיפה מבית"ר טוברוק. הוא עבר בבקרה ויעמוד לרשותו של עמיר תורג'מן.

מלבד טורה גם יונתן לוי עבר בבקרה. המגן/בלם בן ה-21 הגיע בהשאלה ממכבי חיפה. בעונה שעברה הוא שיחק בהפועל חדרה והפועל נוף הגליל (נצרת עילית). לוי צפוי לקבל דקות ראשונות בנס ציונה הערב במשחקה נגד הפועל תל אביב.

נס ציונה העבירה בבקרה גם את המגן הימני, נועם כהן שהגיע בהשאלה ממכבי תל אביב. כהן יהיה גם הוא בסגל למשחק הערב וצפוי לקבל דקות. הסגל של העולה החדשה מתחיל להתרחב. מרטין לואיס קוזנייקא, ששיחר בעבר במחלקץ הנוער של בוקה ג'וניורס, ייבחן במועדון.

עומרי גלזר ישוב אל בין הקורות. לתורג'מן יש מספר התלבטויות בחלק האחורי. רומריק אטו צפוי לשחק במרכז ההגנה, איתי עוזרי או אושר אבו יפתחו לידו. בן סיטלקול או נועם כהן יפתחו בעמדת המגן הימני.

בקישור צפוי סביין לילאיי לשוב ל-11, מלבד סייקו טורה ישנה התלבטות בין גיא בדש לאילון ירושלמי. סהר לוי שנפצע במשחק נגד הפועל רעננה ייעדר. אופיר מזרחי ישוב להרכב.

השוער, מתן זלמנוביץ' השתתף בעונה השנייה של "נינג'ה ישראל". חבריו לקבוצה תמכו בו, אך דאגו להקניט אותו לאחר שצפו בביצועיו על המסלול.

הרכב משוער: עומרי גלזר, בן סיטלקול (נועם כהן), רומריק אטו, איתי עוזרי (אושר אבו), רז נחמיאס, סביין לילאיי, אילון ירושלמי (גיא בדש), סייקו טורה, אופיר מזרחי, רז שטיין וניר שרון.

הדפס